View Single Post
Old 17.3.2013   #55
Pulec
Newbie

 
Pulec's Avatar
 
Join Date: 27.7.2004
Posts: 23
Default

Q: Tréninku velice málo a když už tak asi nekvalitního ale alespo? jsem jednou zašel zkusit na server a JackY mi dal pár d?ležitých rad, díky. :-) Nakonec sotva pár sekund za ostatními, což bylo o?ekávané.

S: Zdálo se to dobré ale pak jsem šel moc z ostra p?es p?ejezd p?es ovál a ?uknul tam Z. Klímu ,který byl trochu pomalejší. Neodhadnul jsem vzdálenost a náraz byl silný natolik že ho to rozto?ilo, já zazmatkoval a kv?li mýmu záseku do m? 'tukla Popelka a ješt? n?jaký žlu'ták, omlouvám se, p?íšt? si dám na vzdálenosti v?tší pozor. Nakonec 21-té místo, tuším že mohlo být 20 té, ale v?d?t, že m? 21-té hodí v longu na první tak se snažím dojet na h??.

L: Velký strach z prvního místa a dávání si bacha na všechny ty lepší jezde co se p?eze m? musí protla?it. Pak to šlo celkem dob?e, kdo cht?l dop?edu tak šel, pamatoval jsem si "blázny" s šílenymi ?asy a ty poušt?l tém?? jako kdyby byla Blue Flag. To bylo tak v druhém ?i t?etím kole, takže našt?stí celkem rychle klid. Pak už to bylo jenom o sázení chyb a neustálém propadávání.

V 7. Kole jsem vid?l kousek za pr?jezdem pod mostem karambolu Popelky a za ní jel L. Exner, jestli se n?jak st?etli netuším, ale ješt?, že je to všechno virtuální pá? ta bouda by byla tragédie.

Nastalo pár chvil kdy jsem se za n?kým honil a zajel kone?n? pár ?as? pod 4.10 ale to se mi moc nepovedlo zopakovat, když se mi zase po pár chybách ztratili z dohledu. Pak byl p?kný souboj s tbarthem a neud?lat hloupou chybu zase za mostem tak se možná mydlíme až do cíle.

Celkov? spokojenost, lidí spousta a relativn? všechno v cajku. Ale neužil jsem si tolik jako na p?edchozím FE, ale to je moje blbost pá? jedu jak žížala respektive pulec (malý, nevyvinutý a nezkušený.) :-)

Quote:
Originally Posted by tbarth View Post
Prvn? bych se cht?l omluvit nr.14 za kontakt, nedobrzdil jsem souboj a ojel mu drobátko káru. Na celém závodním dni m? ale nejvíce zaujala moje krizová situace, která m? poslala do jediných (p?ekvapiv?) hodin za celý závod. Stojí to podle m? za zmínku, protože za jedním obrubníkem totiž je bu? neviditelný kámen, nebo tam ryje krtek s p?ilbou na hlav?. Málem mi ten incident zul pneumatiku z ráfku...
Jel jsem hned za tebou, bylo to opravdu jak kdyby t? tam chytnul n?jaký krtek. Ale pamatuji, že takový kontakt s pneumatiky d?lával zvláštní karamboly.
Pulec is offline   Reply With Quote