View Single Post
Old 17.3.2013   #52
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Ako to zhodnotit? tragedia od zaciatku az do konca. jazdil som jak retardovany a k tomu problemy s pedalmi ze mi brzda na rovinkach samovolne brzdila tak na 5% a potom som sa viac sustredil na to aby som ju tlacil do hora ako na zatacky.
Q: sice som ju vyhral...mal som to rozbehnute aj na pb no je to jedno...pole position na tejto trati je take pyrhovo vitazstvo...samozrejme ze sa ghost hned v 1.sektore dostal predo mna a potom jak on jazdil bezchybne tak ja jak z pomocnej skoly...nedarilo sa mi nic...takze tym sa dal zhrnut uz aj sprint

Long: nejako sme sa predierali no neslo to podla predstav...hrozne vela aut po celej sirke trate a nebolo kade...je jedno ze auto predo mnou je o 4 sekundy na kolo pomalsie...ked je pomalsie v zakrutach kde ho dobehnem no musim brzdit a potom mi na rovinke nakoniec utecie...tak som bojoval s vlastnou neschopnostou predbiehat...v jednom momente som bol na 6. mieste po tom co sa mi podarilo predbehnut ghosta v poslednom sektore no hned nasledne tak otrasny vyjazd na cielovku ako nikdy a zas ma mal...a potom v 3. sektore ma pred KY2 parabolikou ghost zo zadu jemne tukol ked sme sa tlacili na chaosa ktoreho nie a nie predbehnut. Po tukanci som letel do travy...strata 12 miest lebo som nemohol ist spat na trat kedze islo vela aut...prehriate pneu... (ale nevinim ta z toho Ghost...chcel si aj cakat) tak som s nervami v kybli zacal predbiehat znova...obcas dost natvrdo no to sa tu inak neda...ta trat ma 90% casu uplne pevnu stopu a ked ide niekto aj stokrat pomalsie no v stope tak ho nedokazem predbehnut lebo ina stopa nie je mozna...tak sa len lepim na zadok...nakoniec som sa nejako nadrzo dostal na 4. miesto...snazil sa este zobrat ghostovi najrychlejsie kolo co by sa mi mozno aj podarilo nebyt problemov s brzdou... no jednoducho tragedia...clovek trenuje, ladi, snazi sa a potom pride zavod a pokazi sa vsetko co sa moze...mozem si za to sam ze som nespokojny...a asi nejaky tyzden lfs nechcem ani vidiet

Edit: Ghost...ano ja som tam nemohol inak..ak som nechcel tuknut auto predo mnou tak som musel ubrat...o posledny pixel si mi chytil zadny blatnik...s tym sa neda nic...asi by som to tiez nezvladol lepsie...a mozno zo zaujimavosti by som chcel vediet ako by to komisari posudili i ked protest nedavam...keby sa mi darilo a toto mi pokazilo zavod tak sa na to mozno divam inak ale ako som uz pisal...sam som jazdil jak ochrnuty

Last edited by bavorak; 17.3.2013 at 22:26.
bavorak is offline   Reply With Quote