View Single Post
Old 17.3.2013   #45
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Na vnit?ek bych za?al i najížd?t,ale ty jsi šel dol? d?ív než já,sta?ilo by se podívat na bok kde jsem,ale vím,s myší je to problém.
Spíš mi dost vadí ten p?ístup a nejsi to jen ty,kdo p?ijde na server a zkusí to zboku,taky mi vadí,že nejste schopní p?ijít v?as na quali a pak chcete jet.Myslím,že by to nem?lo být dovoleno,n?co o tom je i v pravidlech o v?asném p?íchodu na server !!!!
Já šel dolu teda v dob? jako pokaždé, kdy jsem tuto zatá?ku jel a to už pártisickrát ur?it? bylo. S myší to nemá nic spole?ného, jen jsem se ?ídil tím, co mám nau?ené a v tomto míst? jsem t? prost? ?ekal dole.

D?vod mého pozdního p?íchodu jsem zmi?oval, Flame ?íkal, že to nakonec zkusí, tak jsem zkusil taky. Po cca 390 000 Km v LFS si myslím, že jsem schopen tra? odjet bez toho, aniž bych se objevil ve zdi atd. p?i prvním kole. Navíc jsem toto kombo znal již z minulosti.

V p?ípad? mého dalšího p?íchodu m?žeš podávat námitky proti p?ipojování jezdc? do závodu. Návrhy na pozm?n?ní propozic budou ur?it? vítány.

Rovn?ž m?žeš podat protest. Já svojí chybu p?iznat umím, jenom si zrovna nemyslím, že tohle byla jenom moje vina.

A o poušt?ní do závodu rozhoduje n?kdo jiný. Když do závodu pušt?n nebudu, tak nebudu. Volný ve?er taky není úpln? na škodu.


Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
K Pumovi a Jardovi:
Jarda p?ijde pozd?, pustím ho v dobrým p?esv?d?ení na start, Puma dojde dokonce až v p?lce závodu a k mýmu p?ekvapení si prohodí v boxech místa.
Nikde to zakázané není, ale trochu zdravýho rozumu by neškodilo. Když už se na kvali a sprint vyprdnete a jedete místo toho jinej závod, tak nechápu, pro? tohle d?láte. Máte DQ z tohoto závodu a zákaz startu v dalším ve?eru.
Naprosto rozumíme a p?íjmáme.

Last edited by Fast Jarda; 17.3.2013 at 22:01.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote