View Single Post
Old 10.3.2013   #8
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
ja som dal moje pb na tomto (4:04:25)...ale je to viacmenej len hotlap...spalim to za tri kola...na race som zatial nepracoval a neviem ani kedy sa k tomu vobec dostanem

ps: JackCY...sorry za zdielanie tvojho setu...ale tak nech sa zaciatocnici tolko netrapia so setupovanim...hadam pomoze aspon trochu


Já se aspo? podívám co že to je za set. V?era jsem zkoušel 2 no a jeden mi p?išel lepší. Op?t jde o to že si to musím doladit na myš... grrr vrrr, jinak se nechytam, nem?žu šlapat plný plyn tolik. Tady je to znát hlavn? na brzdách pro m?, spousta táhlých brzd p?i zatá?ení. Doufám že mi nebudete navšt?vovat kufr XD

Ano to je m?j starší PB setup na KY3. Na KY3 asi dobrý, ale na endurance jsem n?co upravoval.

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Tady máte m?j univerzální set, vzhledem k délce okruhu nemá smysl odlišovat kvalifika?ní a závodní set. Op?t nezaru?uju že to je kone?ná verze, ale funguje dob?e.
Díky zkusím

---
Tra? je to p?kná, ale budu tady slušn? trp?t bez pedál?.

PB 4:05.6x, 4:06.xx normální kolo byli v?era moje ?asy.

Dnes:
Ghost?v setup, to?ivý, živý, dobrý, pro toho kdo to dokáže u?ídit a upedálovat. To?í a tolik nekouše, více plave a tím je ?iditeln?jší hlavn? plynem, na ofenzivní jízdu dobrý.
PB: 4:04.79

M?j starší setup, více stabilní ale tím pádem více kousavý! Je nutno mu nakládat a tím myslím opravdu se toho nebát a naložit tomu jinak to nepojede a nepojede. Prost? plyn a zašlápnout to, myš no na to to je. Gumy mi p?išli lepší, kupodivu neklouzal jako sety v?era. Ale nezatá?í a je to spíš na takové to ploužení se v ideální stop?. Na n?jaké rychlé manévry a ofenzivitu to není. Jede ale rychle a až na pár zatá?ek vcelku dob?e.

PB: 4:04.69

Poslední SP považuji za dobré pod 3:01.00, výborné pod 3:00.00.
Zatím jsem nad 3:00.00.

WR by mohlo být tak 4:02.xx, m?j odhad. Pod 4:04 se to zajet dá a myslím že n?kterým by se to mohlo poda?it.

Stahovat je ur?it? kde, spoustu zatá?ek netrfuji jak bych cht?l. Setup by mi vyhovoval n?jaký klon mezi Ghostovo a mým, n?co víc to?ivého ale stabilního s gripem a lepšími teplotami. Ale to asi nep?jde. Asi se p?ikloním ke stabiln?jšímu setu, lepší mít rezervu než driftovat.

Brzdy zde pro m? d?lají hodn? jak jsem zjistil zatím, tam si m? dáte p?kn?.
Jel jsem bavorák?v setup viz výše, ty moje nov?jší jemné úpravy mi v?era nesed?li.

Takže tady jsou 2 setupy na kterých se dá zajet Sprint na 100%, jezdil jsem sprint na nich. Na myši, na volantu to bude jednodušší díky pedál?m a ty se na Kyotu hodí obzvlášt?.
Oba mají jiný styl jízdy, na každém se jede jinak! I když nevím kolik lidí to pozná nebo se dokáže p?izp?sobit tak je to spíš potom co komu sedne více.

Rychlé setupy jsou ?asto velmi živé a t?žko ?iditelné, je to jako jezdit po hran? nože, sta?í málo a p?etá?í to, nebo sta?í málo jindy a nedotá?í to. Ale když se to trefí tak je to dobré a jede to rychle.

Další sety budou na KY2 a KY3 na LFSW, nezkoušel jsem.

---

Také pozor na kvalifikaci, i když kvalifikace skon?í, stále mohou být auta na trati po 4-5min a zajížd?t poslední m??ené kolo. Uvoln?te prosím tra? kdo už nepojede a také po?kat než ostatní dojedou, bude to chvíli trvat než jako na krátkém FE.


---

Record poko?en, 4:03.95.
SP3: 3:00.01 tuším.
Setup: m?j viz výše co posílal bavorák + malé úpravy, zkouším a u?ím se, prost? se mi cht?lo dneska jezdit trochu. Je ale t?žký na ovládání a to zejména ze za?átku, ghost a bavorák by ho utáhnuli, musí se hnát a h?át jinak pojede h??e.



Replay není nebo? fórum neustále stávkuje a odmítá na?íst stránku ?i nahrát soubor :|
Jestli ho n?kdo chce má 4.7MB a? mi napíše.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 10.3.2013 at 17:10.
JackCY is offline   Reply With Quote