View Single Post
Old 18.1.2013   #34
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Nebo co t?eba otá?et všechny, kte?í dojedou do minuty po vít?zi....
jako do protismeru? jinak zajimavy napad, ale ja bych radsi komlpet...

Ja jsem kazdopadne pro format, co jsme jeli kdysi s otacenim celeho pole. Nebezpecne to sice je, ale kdyz ma clovek na zavod hodinu, tak se aspon ukaze, kdo u jizdy krapet premejsli a ze zavod neni jen o prvni zatacce...

bavorak - zapominas na pravidlo, ze kdo je vpredu urcuje stopu a ti za nim si musi cestu pres nej najit sami, takze zadny reseni kdo kde je nebo neni... nemluve o tom, ze jste asi nejezdili hodinovy zavod, kde je na vsechno dost casu... je mi jasny, ze u kratsiho zavodu to kazdej zene dopredu hlava nehlava...

jeli jsme tenhle system nekolik sezon a nikdy s tim velke problemy nebyly... mozna zpocatku to par lidi prehnalo - ale po penalizacich se uklidnili, jelikoz jsme zavedli pravidlo, ze nehody v prnim kole byly penalizovatelne i bez protestu, jen na zaklade prohlidnuti replaye sportovnima komisarema a to si kazdej rozmysli jet jak bezmozek...

p.s. pripadne pro ty, kteri na to nemaji nervy, zavest moznost vzdani se pozice do otoceneho rostu > presun na konec, podle poradi dojeti sprintu...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 18.1.2013 at 09:33.
Chaos is offline   Reply With Quote