View Single Post
Old 20.3.2011   #16
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Kvali: 8. misto, spokojenost i s pozici i s casem, prestoze to umim jeste o chlup lip, ale chtel jsem jet na jitotu.

Zavod: prekvapilo me jak disciplinovane jsme se posladali do prvnich par zatacek. Vsichni, se kterejma jsem se setkal, byli opatrni, trpelivi atd.

Ja jsem si zavod zkazil tim, ze jsem spatne namackal pit a cca 30s jsem ztratil zbytecnou opravou auta. Taky se mi nepovedlo dobre odhadnout vymenu pneu a tak mi vymenili jen LP. s PP jsem poslednich asi 12 minut dost bojoval a musel jsem zvolnit. Az skoro na konci me dost zdrzel tusim CHS-Dendys a dojel me Lubik. V poslednim kole jsem v sikane musel ubrat, rozkejval se mi zadek a Lubik toho vyuzil, takze nakonec 9. misto. Celkem spokojenost, i kdyz to mohlo byt lepsi. Ten pit me stve.

Tak jsem se tesil, ze si poradne zasoubojuju se Sonykem, ale on mel jeste zbytkovej alkohol, tak se nedivim )

Dival jsem se na na kousek streamu- kluci, opravdu moc hezky. Jen tedy ja nejsem zadnej oooooooja, ale nula nula ja. Nebo James je snad taky agent ooooooo sedum? :-))
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote