View Single Post
Old 13.10.2012   #11
Sumys
Newbie
 
Join Date: 18.4.2005
Posts: 10
Default hogofogo AC

Dovolím si taky pár slov k AC. Ohledn? technologického dema. Tak to m?lo již vyjít, ale jako vždy psal Kunos, že nestíhají, takže prý možná, možná kolem 30.10. V tak málo lidech d?lají skv?lý pokrok, ale klaisky nestíhají, takže prosím berte data vydání hodn? s rezervou. Proto taky nebudou mít všechny fí?ury hned od vydání. Takže déš?, dynamickou tra? ?i no?ní jízdu. Nordschleife se sice objevila na monitorech na gamesconu, ale Marco potvrdil, že je to stará verze pro netkar a ne laserscan a že se ješt? uvidí. Prý není v?bec lehké opat?it si licensi. Spíše bych jí o?ekával pozd?ji jako pay addon. Takže si ji zkonvertujem z jiných sim?. Pro? je spousta lidí tak nadšených a optimistických, ikdyž hru ješt? nehráli? Každý má n?jákou p?edstavu (schváln? nepíšu co je reáln?jší a co ne, jen subjektivní pocit) o "správné" jízd? na simulátoru. Každému vyhovuje n?co jiného. M? osobn? zaujaly nejvíce dva simulátory. LFS a Netkar. Naopak rfactoru a iracingu nem?žu p?ijít na jméno, stejn? jako se mi už zajídá imho ne moc reálná jízda v RBR. No a takových lidí je více. T?eba Radiáto?i byli testova?i p?vodního netkaru, mají nadstandartní vztahy s Kunosem, znaj se osobn?, budou beta-testovat AC a AC taky hráli ješt? p?ed gamesconem. S t?mi lidmi jezdím ligu na Netkaru a tak se vyptávám. Oni jsou zatím z AC nadšeni. Prý pocti z jízdy je dvakrát lepší než v netkaru a grafika nádherná. No a když to ?íkají lidé, kte?í mají naprosto stejný názor na simulaci PC a stejné dva oblíbené simy, tak jsem pochopiteln? nadšen a pln o?ekávání. Stejn? jako neberu za (pro m?) validní nadšení z rf2 od lidí, kte?í m?li rádi již p?vodní netkar, který já nemusel:-) Doufám že víte, kam mí?ím.

Na záv?r si neodpustím zklamání z LFS. Ten sim m?l takovej potenciál. V roce 2005-06 se zdálo, že je o nejlepším definitivn? rozhodnuto. Je to strašná škoda, protože pro osobáky má ten sim nejlepší pocit z jízdy se všech. Pro formulky je imho zase lepší netkar. Scawen je genius a dodnes, když si zahraju n?jákou hru, tak si ?íkám, že v LFS je ten pocit p?ece jen lepší a je smutné, že to tenkrát nevzali jinak a nep?ibrali t?eba n?koho do týmu. Stejn? se ale modlím, aby dotáhli tu fyziku do konce a n?kdy v budoucnu za?ali pracovat na novém DX11 grafickém enginu s next-gen featurama ?i aspo? uvolnili n?jákou formu track-builderu. Co by však bylo nejlepší? Ur?it? rally na LFS základu... to auto se ?ídí tak p?irozen?.
Sumys is offline   Reply With Quote