View Single Post
Old 19.3.2007   #47
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

P?edem se omlouvám za menší ?asovou prodlevu, ale Frenki žije v Anglii a tak n?jak zvoral ?asovej posun.Dále d?kuji Pablovi za uvoln?ní místa.

Kvalifikace:

9.místo a hlavne p?ed CHS a Woodbinem bylo pro m? maximem

Závod. vyda?il se start a jek jsem na 7. míst?. Bojoval z Vázlim Frenkim a Desertmanem.Už jsem si ?ikal že zase budu bojovat s Vázlim o 5-6. místo, ale Vázli n?jak odpad.Takže se to zvrtlo na super honi?ku a p?edjížd?nou s Desertmanem.Na dálku souboj s Pedropanem.

Na konci 19.kola do boxu.Desertman a Pedropan taky. na oba sem m?l náskok min 6 s, lae bu? nejsou jejich mechanici šneci a nebo to nem?li rozbitý.(uvítal bych možnost vypnout opravy)a Pedropan m? tedy p?edjel v boxech a Desertman se na m? p?ilepil a znovu souboje.Aspo? nebyla nuda.PO m? chyb? na prvním splitu me Desertman p?edjel, cht?l jsem mu to vrátit za stadionem na brzdy, ale trošku m? zav?el a ?ukli jsme do sebe. ubra sem aby se Desertman srovnal, ale p?i návratu na trá? m? to rozhodilo a ztratil sem na Desertmana 4s.A jelikoš sme jezdili tak n?jak stejn? nemohl sem ho dojet.Postupem ?asu sem kluky dotáh na 2s ale už je nedal.V 35.kole tušim m? p?kn? vydesil Miri, který jel na 4 blinkry a když sem si jí teda hnal že ho objedu ve 246km/h tak mi vjel do stopy asi o m? nev?d?l ale našt?stí np.V cíli 5. místo a spokojenost doufam že i ve 4.závod? budu na bodech.Tenhle race sem si opravdu zazávodil doufam že i p?íšt? to tak bude.A sem rád že jsem kone?n? vid?l Frenkiho.BTW 3 šneci na bodech paráda škoda že Xedoxovi to o chlup uniklo.


Díky všem.BTW pro p?íšt? mají start zakázany Jan Šurán a Sojka(nep?išli a ani se neomluvili)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote