View Single Post
Old 5.1.2015   #1046
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Na UVZ moje mody povazuji za cheaty, skoro i rizeni mysi a klavesami je pry cheat

Tak to dam radeji sem. Po zmineni Bejvalem o moznosti menit grip jsem to tedy zkusil abych zjistil jak dobre je AC chraneno proti podobnym opravdovym cheatum.

Offline? Vubec, WR se da zajet na cemkoliv nebot uzivatelska aplikace od RSR a asi i ta od Rivali jez sbiraji casy nijak nekontroluji zda pouzivate originalni verzi a neprovedli jste si nejake sve upravy do gripu trati.
Bez problemu se dany cas nahral na RSR:



Hned jsem ho smazal. Kdo YoRapa poznava z LFS tak asi vi ze v LFS tezko zajedu rychlejsi cas nez on a ze cas zajety mnou na RSR je nesmysl. WR je sice nekde asi okolo 1:52.500, mozna i nize ale ja se svym PB 1:53.6xx nebo 4xx si o casu pod 1:53 mohu nechat jen zdat.

Online? Checksum. Cervena smrt a nazdar. Pri pripojovani selze checksum a hned to odpoji.



Bohuzel toto ale neni 100% a jsou pripady i zde snad uz Ceske kde lidi jezdili na jine verzi trate, jezdili v mracich a checksum jim to dalo spravny a pripojeni povolilo. Nejspise je tak mozne ze casem nekdo prijde na to jak se ten checksum v AC pocita, z ceho a obejde to nebo bude mit nahodne stesti a jeho zmeny gripu to povoli. Toto jsou stale vse jen trivialni zmeny ala cvicena opice otevru notepad a prepisu par cisel, zadny hardcore nebo zasahy do hry jez jsou nutne u vetsiny jinych her. Kunos se na to asi vcelku vykaslal a AC se zda velice otevrene pro vselijake upravy jez v jinych hrach by byli komplikovane a bez debat by se jednalo o cheaty.
Drive se stavalo ze AC davalo vadny checksum i pro neupravenou hru, AC forum je plne temat s timto kdy se nedalo pripojit na server. Po par updatech uz jsem to nepotkal ale na podzim kdyz jsem s AC zacal jsem byl take rad ze jsem se vubec nekam pripojil a vadny checksum jsem dostaval, mozna byli stare servery ale vypadalo to ze tam maji v AC proste chybu jako vzdy.

Myslim ze AC muze na seriozni ligy zatim zapomenout dokud neudelaji slusnou ochranu online hry a nedoplni chybejici zakladni funkce.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 5.1.2015 at 23:17.
JackCY is offline   Reply With Quote