View Single Post
Old 18.3.2013   #66
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Opet v prvni rade diky Ghostovi za set Odjel jsem na nem Q, S i L ... bez jakychkoliv uprav a stejne byl konkurenceschopnej.

Q: Celkem brzo jsem trefil PB ... 3. misto

S: Start chvilema natesno. Tady se da hned draftovat, takze se snadno nekdo vytahne do T1 a taky ze se hned Jacky dopredu procpal. Podle prujezdu nekterch zatacek mu to nesedelo nejlip, ale ani tak jsem si nedokazal pozici vzit zpet.

L: Nejdriv jsem to vzal rozvazne a snazil se nikam moc necpat s tim, ze pockam, jak se pole potrha. No akorat jsem ztracel. Tak jsem zmenil taktiku na: jdu do toho srdcem a ne hlavou. Jenze to na KY taky znamena ztracet, ztracet, ztracet a zase ztracet. Kdyz jsem se pustil do souboje, nekdo uz vzadu vzdycky cekal a objel nas oba diky lepsi stope. Souboje byly prakticky porad a snad uplne se vsema Za to jsem rad.
Na druhou stranu se nemuzu zbavit dojmu, ze to mohl byt lepsi vysledek. Sam ovsem nevim proc. Dojel jsem na 5. miste. Realisticky jsem mel na 4. flek za Ghostem a zbytkem mpower. Takze tam je jen jedna pozice rozdil.
Holt jsem si predstavoval, jak budu mit brzo cistou trat a bojovat budu sam se sebou. Misto toho jsem zapasil o kazdy cm trati s nekolika dalsima autama a kazdy jeden vyhrany souboj byl jen zacatek dalsich dvou.

Kdybych mel vypichnout nejvyraznejsi moment, tak auto na boku v jedne z nejtezsich zatacek. Ono samo o sobe problem nebylo, pac uz z dalky bylo videt, ze je tesne mimo trat. Jenze nekdo kousicek prede mnou se v ty zatacce cert vi proc roztocil. Tim zabral nejmin 2 stopy a jeste klouzal dovnitrku. Minul jsem ho snad o milimetry
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote