View Single Post
Old 10.7.2009   #36
RoBo_SK
Moderator

 
RoBo_SK's Avatar
 
Join Date: 23.12.2007
Location: Košice
Posts: 179
Default

Ono je to tak antik dáva server poháre a nic víc... Len niekedy treba aj iné investície ve? ja si popíšem s riadite?om ANTIKU Ina? ku konci ligy plánujem aj odovzdávanie cien a to ako stretnutie každého kto príde môže prís? hocikto aj kto nejazdil. Ešte sme ani neza?ali a ja už kon?ím ale to len tak pre informáciu. Okrem toho propozície už sú skoro napísané snažil som sa ich zmeni? (chaos vie ) takže tešte sa.

No dodatok: Takže s tým insimom som sa dohodol s Pútnikom ževraj to bude vedie? aj vloži? do webu, takže po kvalifikácií budú hne´d aj výsledky na webe. A samozrejme spraví to zadarmo.
?alej rozmýš?al som o triedach reštriktory sa robia dos? ?ažko a zase neviem ?i by bolo vhodné keby sme išli každý round s jedným autom. Myslím to tak že dajme tomu jeden výkend FXR druhý výkend FZR at?. Pokia? by vám to nevadilo tak by sme mohli ís? takto ve?a by sa tým zjednodušilo a bolo by to aj spravodlivejšie. Zatia? ostávam pri triedach GT1,GT2 síce pôvodne som chcel aj GT3 ale to by nitko nejazdil tam by bol fest ve?ký reštriktor. Ale tak ma napadlo ?o tak to GT3 spravi? s XFR,UFR... Samozrejme pokia? bude dos? ?udí lebo ked pôjde ligu 40 ?udí je to oni?om. Tak po?úvam ohlasy
__________________
------------------------------------------------------------------------
Robert"RoBo_SK"Zima| Herne zariadenie: Logitech G27|
------------------------------------------------------------------------

Last edited by RoBo_SK; 17.7.2009 at 13:05.
RoBo_SK is offline   Reply With Quote