View Single Post
Old 23.2.2013   #116
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Po?ád (rostoucí) spokojenost. Up?ímn? po prvním kole v?era jsem byl mali?ko zklamaný. Ne že by to nebylo dobré, ale asi jsem ?ekal, že to prom?ní mojí židli v 301 nebo nevím co... Ale po 3/4h hraní jsem se sám sebe ptal, jestli to má vlastn? n?jaký model vn?jšího poškození (nemá). Je to tak p?irozené, že jsem za celou dobu v?bec nevylet?l z trati. T?eba u rF jsem byl venku hned a musel jsem se u?it, co ten sim po m? chce, abych d?lal, tady prost? jedu jak bych jel v reálu a ono to opravdu d?lá to co o?ekávám. Super p?enos váhy a v?bec pocit ze všeho, ?ím víc kol, tím se mi to zdá ješt? lepší. Jediný "problém" mám s dávkováním brzd, ale to se dá na pedálech, které mají jen pružinu a nekladou odpor jako v reálu, celkem pochopit (ABS z?stává funk?ní i v PRO módu bez pomocník?, musí se vypnout ru?n? ve h?e - p?vodn? mi p?išlo divné, že se mi da?í tak krásn? brzdit a neblokovat). Simulace H?ka dobrá (jezdím H+spojka), ale asi se nedá p?evodovka zni?it, jinak by ta moje byla už na mraky. Teplotu gum nevím jestli simulují, zdálo se mi, že po X kolech to trošku víc klouže, ale možná jsem jen víc tla?il na pilu, rozhodn? to není tolik jako u nKP, takže možná opravdu zatím nesimulují.
Super grafika. Zkusil jsem posunout ?as a ta zm?na osv?tlení a stín? a .. no prost? paráda, long závody budou krásný. Dokonce obloha není statický obrázek, ale mraky jedou.
Jedu na 1920x1200, 4xAA a tak n?jak všechno max, i5-760, HD6850, 60-80fps, ale ob?as to má tendenci zacukat, teda ne p?ímo zásek na 0,1s, ale jakoby to spadlo t?eba na sekundu na 40fps a to už je vid?t. Každopádn? až tam bude 20 aut, tak si asi s touto sestavou moc nezahraju, ale zatím naprosto bez problému.
Pot?šilo m? taky, že to je z?ejm? o dost líp naprogramované než nKP, nejen, že na?ítání atd je dost rychlé, že to zatím nepadlo, ale t?eba že jde bez problému ALT+TAB do Win a zp?t do hry, nKP se bu? úpln? po.. a nebo ?lov?k n?kde z?stal viset na ?erné obrazovce a musel to killnout taskmanagerem. To se mi vždy líbilo na LFS, to je taky z tohoto pohledu bezproblémové.
Chrome na pozadí už mu nevadí, asi to byla n?jaká konkrétní záložka na které kdoví co jelo.
Pablo is offline   Reply With Quote