View Single Post
Old 6.1.2013   #499
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Po naprosto p?íšerném Indycar 250 jsem (p?iznávám) nebyl v nejlepším psychyckém rozpoložení, ale tak doufal jsem, že si troši?ku spravím chu?.

Q: Vzhledem k tomu, že s restriktorem pro m? nebyl problém zajet ?as cca 1:18,50, tak jsem s 10. místem spokojený být nemohl, a taky že nebyl.

OT: Tady by spíš ty 2% rest. zasloužila RB4

Race: Cht?l jsem se dostat co nejd?ív a co nejvíc dop?edu. Necht?l jsem zrovna na týhle trati jezdit v balíku, kde bych akorát tak ztracel ?as a nervy. Co se Toma tý?e, tak z mojí strany to prob?hlo v po?ádku a podle replaye i odklon z?stal pohromad? a i podle (t?eba 15. kolo) teplot, jak byly rozloženy, to vypadá aspo? podle m?, v po?ádku. Za jistých situací bych takový stav vozidla závid?l. Každopádn? závod šel dál a já d?lal obrovské množství chyb. Dnes jsem v?bec netrénoval, i když z minulosti jsem tu asi 2 závody odjel + hotlap liga, tak jsem zkušenostem v??il. Co to bylo platné, ?asu jsem postrácel moc. Nakonec v posledním kole jsem vid?l Ostraváka bez nafty, tak jsem se ujistil, že Tom je již v cíli a poskytl jsem odtah . K tomu, že jsem pak prasácky p?edjel se již vyjad?ovat nebudu .

Nicmén?, pro m? to byl cup hr?zy, který absolutn? nebyšel a ke spokojenosti m?l daleko ve všech ohledech, které jsem mohl sám ovlivnit, no což...

Organizáto?i neodvedli špatnou práci, jsem rád, že jsem m?l jak o ned?lích zabít n?jaký ten ?as .

Statistiky
Q
Race

Last edited by Fast Jarda; 8.1.2013 at 16:03.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote