View Single Post
Old 19.6.2007   #4
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default Trochu polív?i?ky ode mne

Ahoj, já to shrnu taky jinak.

Jsem nová?ek a díky pracovnímu nasazení nemám taky moc ?asu na tréning a HL. Nakonec zajíždím ale HL n?kde ve st?edu 4. div. Proto že neumím ladit auto a málo kdo se chce o setup pod?lit, jezdím se zastaralým setupem z inferna.

Nedošel mi mail, kterej se mi ve woknech stáhl p?i vypínání maileru
Než mi došlo, že když Tairo psal, že mi píše PM, že to neznamená "odpoledne". Tém?? bylo 8.15. To mi ješ? kleklo spojení, tak jsem se prob?hl do vedlejší budovy resetit dv? AP?ka a jeden switch. Zvládl jsem to v?as a net našt?stí drel celou dobu. Kvalifikace mi i p?es start na 1. míst? a volnou tra? nevyšla, 3tí místo (od konce) nic moc.

Ze závod? si díky pekelnému soust?ed?ní skoro nic nepamatuji, jen, že jsem byl asi ve dvou závodech (tuším sprint a long 1) chvíli i snad na 3tím, 4tém míst? a pak jsem se díky za?áte?nickejm chybám propadal a propadal.

Ve Sprintu jsem v posledních zatá?kách n?koho sejmul a tak jsem mu férov? puslil t?žce vybojované 5té místo . Kdo to byl si nepamatuju, musím skouknout replaye. Ješt? jednou SORRY.

V LONGu 1 jsem svád?l ukrutné boje o 8mé místo s klukama z CHS Brava Standou Klinerem a Jardou Šimkem. Musím podotknout, že z jejich strany bylo podle m? vše ?isté a jen doufám, že z mé taky. Byli to super boje. Vždycky jsem je p?edjel, ujížd?l a pak jen tráva, plot nebo št?rk, hnnn hnnn (jak kolem m? prolítly) a pak zase stíha?ka. Do cíle jsem vlítl kolo na kolo se Standou. TO Standa: Bylo to o pár setinek - p?íšt? t? o dostanu!

Z LONGU 2 si pamatuju, jak jsem se propadal a propadal a d?lal ?ím dál v?tší chyby. Asi to bylo tím, že p?ítelkyn? p?išla z koupelny a kecala mi do toho!!! ?ím ví jsem se snažil, tím to bylo horší.
BABY BY SE M?LI ZAKÁZAT! Dejte to n?kdo do pravidel PLS

Po závod? to n?kdo vystil v chatu - taky jsem byl propocenej až na PR**LI!

Krutý!!!! - SUPER!!!! P?íští týden LFS ZDAR!
ToFire is offline   Reply With Quote