View Single Post
Old 10.12.2006   #87
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Lightbulb

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Tim "nase deti" nemyslim pristi generaci, ale vyhled cca 1tis. az 100 tis. let :-) treba i vic.
Já s tím souhlasí a to celkem doslova! (myslím jako s Alem Gorem)m? je 21 a už i tak poznávám ve svém okolí a v místech kde se pohybuji docela slušné rozdíly... sta?í se i podívat na staré fotky ?i videa (z rodinného alba)... nevím jestli n?kdo znáte (snad až tak na KIDA222 ) takové Hostýnské vrchy na rozmezí okres? Krom??íž, Zlín a Vsetín, ale nap? pár let zp?t (te? nevím kolik) tam kv?li "Malému" v?t?íku popadaly celé strán? lesního porostu... a holé plán? tam jsou dodnes pá? už ani Ukrajinci necht?jí za pár korun co nato je vy?len?no sázet stromy (je to neuv??itelná d?ina za sm?šný výd?lek... no výd?lek... spíše spropitné) já osobn? bych nap?íklad velice rád jezdil v aut? na E85 nebo zemní plyn nebo elektriku... co já vím, ale u nás to zatím nejde (nejsou ?erpací stanice v dostate?ném množství a nap? pro zemní plyn bych musel jezdit p?es 30km :\ )... jedin? tak hybrid od Toyoty... Snad se to zm?ní jak bude uvedena Octávie na E85... Jinak t?eba takovej d?m m? docela zaujal tzv Pasivní d?m kde není žádná topící jednotka (odpadá spot?eba uhlí, d?eva, plynu, elektriky,... a tím i ?lov?k ušet?í) je to složit?jší a nechce se mi to vysv?tlovat ... atd atd atd... osobn? pat?ím k lidem, kte?í stojí na pokraji rozhodnutí zkusit se n?jak prosadit a n?co s tím (a to nejen s tímto problémem) ud?lat...
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006

Last edited by Galahet; 10.12.2006 at 23:40.
Galahet is offline   Reply With Quote