View Single Post
Old 18.9.2007   #13
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default

Vcera som vobec nemal ist, ale kedze Mio nemohol, musel som ho zastupit...Pripojil som sa 15 min pred kvalifikaciou a zacal som robit vobec prve kola s foxom v S2

Kvali: Od tych 5 kol, co som pred kvali najazdil som vela neocakaval, isiel som na race sete, asi 8. miesto

Sprint1: Po starte v sikane trochu chaos, drzal som si 8. miesto, super suboje najprv s Mirim, potom s Woodbinom...7. miesto

Sprint2: Start z 2. miesta, este pred sikanou som sa dostal pred Woodbina, 1. miesto som si udrzal do 3. kola, ked sme sa s Mirim naraz pustili do sikany, trochu sme sa otukali a predbehli nas Atti a Felix...Neskor ma dohnal Krpas, asi 2 kola pekne suboje, ale v sikane na zaciatku kola ma definitivne predbehol...4.miesto

Long: Start zo 16. miesta, zas niekolko kolovy suboj s Krpasom, neskor som sa mu vzdialil, dostal som sa na 7. miesto a chystal sa predbehnut Xedoxa, ale na vracacke v 1. sektore som sa dostal do smyku a stratil 3 pozicie...Do pitu som sa snazil zmazat 4-5 sekundovy naskok Krpasa, co sa mi nepodarilo, takze som dufal, ze v pite bude cela skupinka predomnou dlhsie...Po pite v 12. kole som sa snazil zajt rychle kolo, ale uplne nezmyselne som sa pred 1. splitom dostal do hodin...Ani som nedufal, ze ich uvidim, ale na moje prekvapenie vysli z pitu hned predomnou...Krpasa som predbehol hned vo vracacke a zacal som mu unikat, poslednych 11 kol som sa snazil dohnat Attiho s Jimikom, ale az do konca som bol 2 sekundy za nimi...V poslednej zatacke mi este Atti daroval 7. miesto, ked skrtol gumami travu a vyletel z trate


V poslednej dobe zistujem, ze zavody, na ktore vobec niesom pripraveny, su ovela lepsie...jazdenie uprostred pola a neustala akcia maju nieco do seba
__________________

Last edited by Harad; 18.9.2007 at 16:14.
Harad is offline   Reply With Quote