View Single Post
Old 5.5.2014   #77
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Poprvé od vydání AC jsem se vrátil k multiplayeru v LFS a stálo to za to. Díky Popelce za uspo?ádání závod?

Q: Pár kol jsem kroužil sám, pak se p?ede mne dostala Popelka, tak jsem se snažil jí držet a rázem z toho byl PB.

R1: Na startu jsem zaspal a ztratil pár pozic. Do sedmého kola jsem se postupn? prokousával výše a zažil pár p?kných souboj? s Zdenkem a Suffrym. V sedmém kole jsem zajel do pitstopu a to byla nejhorší ?ást závodu, na n?kolikrát jsem netrefil stání, chcíplo mi to ... Takže po návratu jsem byl poslední a poda?ilo se mi pak už jen p?edjet Substanceho a Deva.

R2: Nezvyklý start z p?eních pozic. Našt?stí za saftey car, tak jsem si ?íkal že to bude v pohod?. Nebylo, Substance se postrkal se Zdenkem a p?i výletu mimo tra? mne vzal sebou. Takže jsem se vrátil do své obvyklé pozice na konci pole. P?ed pitstopem jsem o n?jaké to místo postoupil výše, ale v boxech se opakovaly problémy z R1. Pak už jen kroužení do konce závodu. V posledních kolech se na mne za?al dotahovat Substance. Když se pak v posledním kole p?ede mnou jedoucí Hegi vrátil z výletu mimo tra? trochu rozevlát? a mne to rozhodilo, tak nás Substance p?edjel. Hegiho jsem ješt? p?edjet zvládnul, ale Substanceho už jsem nestíhal.

Ješt? jednou dík všem za p?kné závody
HonzaNB is offline   Reply With Quote