View Single Post
Old 27.11.2006   #181
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Byl jsem na tom podobn?, pak pomohlo RTFM...

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
N?kolik lidí se m? ptalo po icq, takže napíšu moje nastavení pro DFP z kterýho m?žou nová?ci vyjít, než si najdou to svoje:

Po koupi:
1. volant je z výroby p?epnut na 60% síly FF. I když to jde kombinací kláves na volantu p?epnout na 100%, v?bec nedoporu?uju, FF je i tak dost silný.
2. stáhnout a nainstalovat Logitech Profiler
3. pustit profiler a nastavit v Options / Global device settings
Overal 80% (individuální, ale pro za?átek akorát, konkrétní síla se pak doreguluje v LFS)
Spring 0%
Damper 0%
Enable centering spring OFF (nezaškrtnuto)
Report combined pedals OFF (nezaškrtnuto)
Degrees of rotation 300-360° (hodne záleží, jaký si pak dáte max. lock u auta v LFS, já d?íve jezdil p?ibližn? 300st/26lock a nyní 360st/32lock, vyjde to citlivostí nastejno, ale je možno vyrovnat v?tší smyk)
.
.
.

P?ed spušt?ním hry:
v adresá?i LFS najd?te soubor cfg.txt a p?epište "FF Steps 128" na "FF Steps 256"


Ve h?e:
Nastavení / Ovládání
Rozsah volantu: nastavit stejn? jako v Profileru (300-360st)
Nelinearita zatá?ení: 0.00
Síla FF: dejme tomu 50%, viz. níže
Plyn/brzda osy: separovaný (!d?ležité)
Plyn/brzda - omezení st?edové v?le: 0.00
Odstranit mrtvé zóny: ANO

Sílu FF si m?žete b?hem jízdy upravovat pomocí kláves "," a ".", což také doporu?uji, každé auto vyžaduje jinou sílu pro ten správný pocit, dost záleží na tom zda má motor vp?edu nebo vzadu, na celkové hmotnosti ale i setu
...sice je to psaný pro DFP, ale pro G25 imho bude platit to samý. Nicmén? kolem st?edu je to po?ád takový jalový, jenom už o trochu mí?.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote