Thread: "kokpit"
View Single Post
Old 13.4.2010   #71
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

No, p?íznivec, já m?l vždy ATI, ale pokud 5 m?síc? nebo 4 ... nejsou schopni nastavit karty tak aby fungovaly (jestli jsou to ovlada?e, HW problém s nekompatibilitou) je mi to fuk, tak to mají napsat a n?jak se vyjád?it. Psal jsem jim sestavu, prý nemá být problém, p?j?il jsem si 4 karty, ani jedna nejela bez problému, ovlada?e jsem zkoušel 9.11 - 10.3 nikdy to nevy?ešily ... pardon, na m?j vkus je to trošku málo. Ano, ur?it? se ozvou jen ti s problémy, ale t?ch bylo teda hodn? ;-) .... ?ekl bych, že ATI to krapet usp?chala a ošidila ... N?kdo m?l kliku na dobrý kus, hodn? na špatný ... tohle nebyla klasická chyba, kdy je pár kusu vadných. Tím chci ?íct, že nejsem zastánce ani jedné zna?ky, prost? se koukám na parametry a cenu ... jasn? vedla ATI, ale jelikož ne a ne fungovat a ?ešení jsou z?ejm? nejpravd?podobn?ji Catalysty, protože to ovliv?ovaly r?zn? ... tak ?ekat p?l roku/rok s nefungujícím po?íta?em (to nebylo, že by mi to blbne ve h?e .. zamrzal po?íta?, zamrzal obraz, artefakty, lagy ...) tak to ne. Jakmile jsem dal jakoukoliv jinou kartu, klidn? od ATI, vše jelo, testoval jsem po?íta? skoro 3 m?síce nep?etržit? všemožnejma programama ... Takže te? jsem si koupil kartu, co funguje a vy?kávám a sleduji d?ní ve sv?t?, jak se to do?eší ;-) ... Ale konec OT, nepat?í to tu.

Mezi námi, co vydali te? FERMI - docela propadák, h?eje a hu?í jako p.r.a.s.e co jsem vid?l videa ... to by m? kleplo. Maximáln? ve spojení s vodním chlazením, nebo extra další dva v?tráky kolem ... šílenost ... Takže nVidie taky nijak extra neboduje ... A to jsem si ?íkal, že na tom nic není, vzít novinku ... no jak se zdá, po?áte?ní nemoce nebyly mušky, ale morové masa?ky ... Už ml?ím ;-) ...

P.S. Testovat po?íta? a mít frustrace z toho, že se nedá použít na NIC, to je docela rána na nervy ;-) ... zvlášt?, koupí-li si to ?lov?k k Vánoc?m a ono to t?i m?síce nejede ... . Docela to ve mn? nechalo velké následky, co se naštvanosti tý?e ... ale jak jsem pochopil, oba výrobci karet se k problém?m staví stejn? :-( ... "Vy máte problém, ale to p?eci né ..."
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27

Last edited by Breakpain; 13.4.2010 at 22:52.
Breakpain is offline   Reply With Quote