View Single Post
Old 24.12.2011   #1
Gonzi
Newbie

 
Join Date: 24.12.2011
Posts: 3
Default jak proniknout do závodního sv?ta LFS

Zdravím ve spolek

S2 licenci mám už dlouho, ale spíš jen na blbnutí. Obecn? nemám n?jak hodn? volného ?asu a ?asto bývám jinde, než mám volant. Z tohodle sm?ru mi vyhovoval iRacing, kdy závod probíhá celý týden na x serverech a ?lov?k si jej m?že odjet kdykoli se mu zachce (m?žete xkrát v tom týdnu ten závod jet a po?ítá se myslím pr?m?r dvou nejlepších umíst?ní). Je to cool, protože to je ?asov? nezávislé a ?lov?k mohl p?ijít dom? ve?er a ?íct si "dneska je krásn?, dneska by to šlo", vlést na server a podívat se za jak dlouho startuje další závod (co p?l ho?ky). Protože jsem byl navíc ozna?en jako amatér, tak jsem nejezdil s až tak dobrými jezdci. To vše bylo strašn? hezké, až na to, že s mou frekvencí hraní byly m?sí?ní poplatky siln? p?emršt?né, n?jaký prodej "hodiny hraní" tam neexistuje a -a to je hlavní- LFS má zábavnou a reálnou fyziku, narozdíl od VŠECH ostatních her, co jsem hrál (nikde jinde nejsou tak ?itelné a zachytitelné úst?ely zadku nap?.)

te? tedy otázka:
Jak mohu hrát LFS s amatéry, pokud možno n?jakým voln?jším režimem (chápu, že backbone iRacingu ?ekat nem?žu, ale jeden ?as v jeden den v týdnu je pro m? absolutn? nesch?dné), ale abych mohl alespo? tušit, s jakým autem na jaké trati se pojede p?ípadn? p?ímo jezdit ligu s jedním typem auta apod. Nebo jinak, chci jakýsi "návod" ?i "sadu tip?", jak jezdit jako casual hrá? a p?itom netrávit online ?as na náhodných serverech co se zrovna vypíšou v ingame seznamu... jak tohle ?eší jiní, neligoví jezdci, ?i existuje n?jaká relativn? free liga, která by nenutila do všech závod? apod? Jinak pokud možno nehatchback závody.

PS: Ptám se jako totální amatér co se LFS online hraní tý?e, protože jsem totální amatér, co se LFS online hraní tý?e
Gonzi is offline   Reply With Quote