View Single Post
Old 12.10.2011   #85
Wohnout
Newbie
 
Join Date: 10.6.2007
Posts: 3
Default

Abych trochu usnadnil hledání problému,popíšu celej sv?j postup.

1. Stáhnul jsem ony ovlada?e(software)
Mám win XP,stáhnul jsem ten "64-bit" ,nevím,jaká je v nich odlišnost,m?že být chyba v tom?


2. Spustil jsem instalaci,zapojil volant,pedály a ?.p.,po výzv? jsem p?ipojil usb do PC,pak se volant sám nato?il na krajní levou a pravou polohu a vrátil se na st?ed.Pokra?oval jsem kliknutím na "next",volant se ješt? jednou proto?il a nasko?ila tahle tabulka.


3. Dal jsem pokra?ovat,nasko?ilo tohle "Profiler setup"
(pedály fungovaly podle toho obrázku dob?e,plynule od za?átku až dokonce.?adící páka a tla?ítka totéž)
Ale ukazatel polohy volantu už tady ukazoval rozsah práv? jen 180st. -90 doprava,90doleva.
Takhle,volantem oto?ím plynule o 90st doprava,ukazatel jde "se mnou na polohu která je na obr.Volantem ale to?ím dál až ke krajní poloze a ukazatel už nereaguje,z?stane na tech 90st.To samé druhým sm?rem..


-Pak už lze jen dokon?it instalaci a potom se mi spustí ten "logitech profiler" v kterém jsem se ani nehrabal,ptže mu v?bec nerozumím...

Tady ješt? obrázek z nastavení ve h?e.
Když jsem zkoušel volant p?einstalovat,ten samý postup,tak jak je dole ta "osa" polohy volantu,tak tohle je u m? rovný volant,p?edtím to bylo aspo? v rovin?...



Za každou radu budu moc rád.Nekupoval jsem si tenhle v celku drahej volant k tomu abych ho nevyužil na plno.To jsem si mohl vysta?it s mám starým "XTechem"...
Wohnout is offline   Reply With Quote