View Single Post
Old 26.2.2006   #23
magorik
Member

 
magorik's Avatar
 
Join Date: 13.7.2005
Location: Kosice, Slovakia
Posts: 112
Default

to Pablo: dik za typ FF steps 256 som zvedavy ci mi to k niecomu bude :-))

ja inac pouzivam 450 stupnov (skor psychologicky lebo 300 360 sa mi zda malo na 900 :-) ) tych 450 sa mi zda v pohode
feedback napr na lx4 konkretne 17 % :-) v lfs

15 sa som jaksi nic necitil 20 sa mi zdalo ze je to uz prituhe
z tymi to 17 timi normalne citim v rukach ako prve kolo, kolo a pol kym sa nezahreju gumy aj voklant kladie mensi odpor tak trochu plave potom normalne v rukach stuhne fakt dobry pocit nikde inde som to tak zatial necitil

a ostatne veci mam ako pisete :-) overal 100, tie dva podnim aj centering 0 a split axis, plus zmapovane vsetky tlacitka :-) kurna furt je ich malo :-)

to jet: neviem teoreticky vnicom . cosi som cital po lfsforach, a daco take sa mi v hlave zafixovalo takze ....

lfs by tieto efekty aj tak nemalo pouzivat takze 0 abo 100 by malo byt jedno, vsetko by malo byt simulovane nejak cez sily na kolesa , taze ked clovek ide cez curbsy tak by to malo triast podla rychlosti podla uhlu nabehu a tak podla toho co sa deje z kolesom ( tieto damper a spring efekty skor pouzivaju ine tzv. precaned gamesky an efekty ze asfalt drevo most :-) (ma napadlo kedze nfs 5 :-) takze by to malo byt jedno :-), teoreticky by mohli niekedy akoze daco pridat co tam nema co robit a akoze to treba preventivne vypnut ale kedze asi scawen vobec ignoruje tieto efekty tak sa to tam nema ako dostat takze by to malo byt jedno:-) huh :-) dufam ze som to trochu objasnil .. a ze vobec mam v tom jasno :-)

scawen by mal pouzivat az 2 veci a to motor vlavo a motor vpravo ostane prikazy su prenho asi nezname a vsetko na to prepocita
__________________
Intel Quad 6600 420x8 3370 Mhz, 7600 GT 615/800, 2GB Ram, Logitech G25, G5 mousa, Asus Xonar
magorik is offline   Reply With Quote