Thread: Formula 1 2014
View Single Post
Old 24.11.2014   #18
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Niektore zavody super, niektore nuda. Chybal mi tam suboj dvoch teamov na spicke, ale ani vnutorny v mercedese nebol nezaujimavy, ibaze ja ani jedneho z nich moc nemusim. Hamilton to vyhral pravom. Bol lepsi.

Co sa tyka jazdcov, tak najviac ma prekvapil Bottas a velmi mu budem v buducnosti fandit. Skoda Raikkonena, ze sa nechytil, u Vettela sme sa presvedcili ze zas taky uzasny majster sveta nie je (aby sa tymto titulom mohol pysit 4x).
Alonso podla mna jazdil vacsinou super a za sklamanie by som ho jednoznacne neoznacoval. Ale ked raz clovek nema auto, tak mu vela nepomoze. Som zvedavy ako mu to pojde v Mclaren-Honde. Celkom sa na to tesim a velmi mu fandim

Motory kupodivu spolahlive a rychlosti porovnatelne s minulym rokom takze podla mna to zas take hrozne minus nebolo. Akurat ma hneva taka ta divna politika s tokenami a zmenami na aute pocas roku. Ze team ma N tokenov a tolko mozu urobit zmien do buducej sezony. Alebo to zle chapem? Lebo to je podla mna dost blbost. Myslim si ze kazdy team by mal mat sancu zacat novu sezonu s uplne novym autom a nie "pykat" za to ze predchadzajucu sezonu mu to az tak nevyslo. Tym padom je jasne kto zas buduci rok bude vyhravat
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote