View Single Post
Old 21.2.2011   #8
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Sam nevim, co si o vcerejsim zavodeni myslet. Byly tam super souboje a z toho vyplyvajici nadseni, ale taky zklamani z dalsiho nezavinenyho vyletu mimo trat a z toho vyplyvajici propad uplne na konec. Trenovat jsem zacal vlastne az vcera a bylo to sakra znat. Nastesti mi bavorak dal super set.

Q: Lital jsem po trati jak blazen a nestacil se divit, jak vzadu jsem. Rikam si: "Boze muj, co to je za vitr? Nebo co se to doprcic deje?!" Ostatni rychlici obtezkani poradnym balastem se ale placali kolem me a hlavne za tymovym kolegou jsem az tak moc nezaostaval, takze za to mohla prave ta vaha. Tak jako tak jsem se svoji startovni pozici (16) spokojen nebyl.

R1: Spousta souboju, hlavne s Agentem a Tomasem ... posouval jsem se dopredu i dozadu a skoncil v poradi o par mist vys -> spokojenost.

R2: Na sjezdu z ovalu prvniho kola jsem tezce doplatil na to, ze Lubik pri souboji lehce drbnul do Agenta a ten se odrazil na me. Tuknul me do zadku tak sikovne (lag udelal svoje), ze jem sel okamzite do hodin. Nez jsem se vyhrabal z pisku, vsichni uz byli v tahu. O kolo pozdeji se propadnul tymovy kolega, tak jsme se mohli navzajem tahat a protloukat se polem dopredu. Dost aut taky odpadalo po chybach nebo spis soubojich, ale vytahl jsem to jen na 14. misto -> zklamani.

Posledni zavod se jede na dost neoblibeny trati a stejnej vikend co GTAL, takze to s ucasti vidim blede.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline