Thread: 1.race tiskovka
View Single Post
Old 27.3.2011   #31
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Hanz DD ... ja uznavam ze mam trochu problemy s jazdenim tesne za niekym hlavne ked nemam dostatocne natrenovanu trat, ale bol som vo vzdialenosti 20 metrov za tebou dost dlhy cas a tu na fern bay sa ani moc neda jazdit nalepeny za niekym lebo su pasaze kde to drzi iba pritlak a ide sa nadoraz takze sa neda jazdit nalepeny na zadnom narazniku...
stejne ti to nedava najmensie pravo ma umyselne vytlacat z trate a blokovanie co si robil a som presvedceny ze vedome...konkretne moje 55. kolo pred druhym splitom si urobil chybu...bol som uz vedla teba no to som este stale nebol dost blizko na pustenie...stacilo ubrat plyn...nakoniec som tak musel urobit ja...este v tom istom kole v poslednej zakrute si ma zavrel ked si umyselne isiel uplne vnutornu stopu aby som ta nemohol predbehnut no a zavrsil si to krasnym vytlacenim do travy na prelome 60-61. kola
a to ze som nebol o moc rychlejsi...boli useky kde mas lepsie vyjazdy no niekde som zas ja musel za tebou dost uberat na tempe a ked mam o sekundu lepsie casy na kolo ako ty tak na takejto dlhej klukatej trati sa z toho tazko vybudovava prilezitost na predbehnutie

mimochodom ak hladas replay tak na stiahnutie http://www.spdoracing.com/events/replays/8781.mpr

k umelym SC...a akym sposobom je to spravodlive a aku to dava motivaciu tym lepsim vobec budovat naskok... ani ked predbehnu pomalsieho o kolo tak to nic nepomoze pretoze aj tak pustia pred SC a potom na konci zavodu dojde k nejakej blbej chybe alebo dokonca lagu za ktory jazdec vobec nemoze a skonci napr na 6. mieste napriek tomu ze v normalnom zavodnom tempe daval o 2-3 sekundy lepsie casy ako ten co skoncil pred nim

a uz sa nejdem hadat lebo tu zas budem za toho zleho co sa len stazuje...len som ti chcel konkretizovat tych zopar momentov ktore ma dost vyviedli z rovnovahy a po nich som viac nadaval ako sa sustredil na jazdenie

Last edited by bavorak; 27.3.2011 at 21:40.
bavorak is offline   Reply With Quote