Thread: GTR2 - závody
View Single Post
Old 26.10.2006   #46
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

No to pozor, ješte jsem zapomn?l zmínit zastávky v boxech... Tentokrát jsem si p?elepil tla?ítko ESC izola?kou, abych ho náhodou nezmá?k, takže už jsem úsp?šn? absolvoval i pitstop. Teda úsp?šn?, ehm... P?ijedu k mechanik?m, entrem odbouchnu tu otravnou obrazovku se strategií, nab?hne jeden s tankovací hadicí, ostatní na n?j civí a... ...nic. Do sluchadel na m? n?co k?i?eli, ale moc jsem jim nerozum?l. Zaslech jsem jenom slovo ignition, tak mi došlo, že to mám asi chcípnout. Ješt? že jsem si den p?ed závodem nastavil na klávesnici zapalování a startér, jinak bych se p?es boxy op?t nedostal. Takže natankovali, vym?nili pneu, pustili m? ze zvedák?, musel jsem oto?it klí?kem v zapalování a nastartovat. Motoru se sice moc necht?lo, ale po chvíli nasko?il, takže jsem zdárn? vyrazil zpátky do závodu. Celý tohle martýrium m? stálo asi 68 vte?in a 4 místa v závod? (zajížd?l jsem ze 3., vyjížd?l 7.).

Woodbine
Váš stálý GTR2 zpravodaj
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote