Thread: Meziplyn
View Single Post
Old 27.8.2008   #16
Pajik CZ
Member

 
Pajik CZ's Avatar
 
Join Date: 18.1.2008
Location: ?eská Rybná, okr. Ústí nad Orlicí, východní ?echy :)
Posts: 357
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
Jen ze zv?davosti, co máš za auto? Já mam nohy dost dlouhý (a ob? asi levý), takže ve fabii jsem se o tohle ani nepokoušel.

Ale nesm?j se.
Mám škodovku 120, 5q . To auto m? (p?estože nemá 150koní a ani závodní podvozek a jiný fi?uriny) hrozn? moc baví díky zadnímu náhonu a motoru vzadu Takovej driftik na mokry silnici ve fabii nevykouzlis I když je mi jasný, že na p?esunu z bodu A do bodu B budeš rychlejší, m? bude ta jízda pravd?podobn? bavit podstatn? víc A s tím poskládáním nohou- pokud máš plyn uchycenej na podlaze, a brzdu klasicky nahore (skoda 120), tak je pro me lepsi dat meziplyn tak, jak jsem uz popisoval. Pokud mas uchyceny vse nahore (fabia) tak dávám meziplyn patou a brzdim spickou. zalezi na vzajemny poloze pedalu, velikosti nohou, sikovnosti ridice, a hlavne na tom, co ti nejvic vyhovuje, takze trenuj a trenuj

A hodn? na tom d?lají boty!!! Na ?ízení mám speciální botky od šikmých soudruh? made in china, ale dob?e mi sedí na noze, neškrtí, a maji SLABOU A M?KKOU podrážku. Na procházku utrpení, a jízdu autem super botky no nekup to za 150,-
__________________
Historický notebook ASUS A6Km, Logitech DFP, ?ídím v papu?ích a v?bec mi to není blbý :) Používám nastavení vozu od CO KDO DÁ INGENIEERING
ve chvílích nudy www.rcdoma.wz.cz

Last edited by Pajik CZ; 27.8.2008 at 23:10.
Pajik CZ is offline   Reply With Quote