View Single Post
Old 24.1.2012   #13
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Q: Nemel jsem nachystanej quali setup, vyjel jsem z boxu s race setem na r3 a bylo z toho po prvnim kole se stestim prvni misto (26.02, Kouczech 26.05). Bylo me jasny, ze casy pujdou dolu. Zkousel jsem r2, ale auto bylo silene pretacivy, prcek kroutil prdeli jak hawajska tanecnice Hula. Ke konci quali jsem zkousel znova r3, delal jsem chyby a cas se mi vylepsit nepodarilo. P2.

R1: Po startu jsem si nepohlidal pozici, Rodo toho vyuzil. Zkousel jsem na nej utocit, Rodo se ale branil uspesne. Ve tretim kole Krizovi asi selhaly brzdy a schytal jsem od nej velice stavnate torpedo. Podvozek nastesti prezil, predjel me ale Lala. Nalepil jsem se na nej a Lala dostal smyk, podle replaye zase nejakej ten bump-lag-drcanec. Doufam ze ma tohle Scawen na TODO listu . Klouczech s Rodem predemnou zajizdeli pekny casy, ja jsem se nejak nemohl dostat do tempa. P3.

R2: V doliku billiardova partie, Lala se chudak odrazel jak pingpongovej micek. Klouczek za mnou mel pravou nohu tezsi nez bylo potreba (znam ten pocit ), smyk, propad na P10. Ticheho jsem strouhnul v T1, Masterful me pustil. Ve tretim kole jsem dohnal Lalu a Francka, kteri mezi sebou urputne bojovali. Lala se dlouhou dobu paradne a ciste branil, ve 13. kole ale podlehl. Francek byl delsi v T1, dostal jsem se pred nej, ale do obranne stopy jsem chtel prejet moc brzo, najel jsem mu na cumak. Ja jsem z toho vyvazl dobre, ale Francka to zpomalilo a ztratil pozici pred Lalou, za coz se omlouvam. Dohnal jsem Mufista, kterej tuknul ve 22. kole do zdi, zkusil jsem se natlacit na vnitrek, stukli jsme se a do zdi jsem sel pro zmenu ja a zase se prede me dostal Lala. Z T1 jsem mel lepsi vyjezd, podarilo se mi ho znovu predjet. Opet jsem dohnal Mufista, podvozek toho ale mel plny zuby, nedarilo se mi dostat auto do slipu pred t1 a dolik si Mufisto hlidal. v 27. kole jsem ho trochu popostrcil, pozici ale uhajil. Souboje ale vyuzily zase ty ty tri protivny cervenomodry pruhy na bilem podkladu, o kterych se me bude jeste dlouho zdat . V 29. kole tuknul Lala v doliku o zed, vzal jsem si pozici zpet. Mufisto si zatim vybudoval dvousekundovy naskok, kterej jsem az do konce nestahnul. P5.

Zavod to byl pro me skvelej. I kdyz bylo predjizdeni hodne obtizny, paradne jsem si zazavodil, hlavne s Lalou, na kterym byly videt velky zkusenosti, ktery me zatim chybi. Tesim se na dalsi zavod ;]
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv
Logical is offline   Reply With Quote