View Single Post
Old 22.11.2010   #28
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Po nejakym tom vahani jsem vzal ne moc ozkouseny set od bavoraka a vyplatilo se. Uz z kraje jsem si zajel PB (s vahou) a nakonec z toho byla pekna 7. pozice.

R1: Vcelku nuda. Za zminku stoji snad jen souboj s Klouczkem. Byl totiz kousek za mnou, kdyz se po startu ustalila situace. Byl v kazdem kole o fous rychlejsi, ale na predjeti by to nebylo, kdyby... Kdybych se po puli zavodu nezacal kuli prehratym pneu trochu prat s autem. Hlavne v poslednim sektoru jsem ztracel. Dostal se preze me napodruhe, po peknych soubojich. V cili 8. flek a spokojenost.

R2: Start se mi vubec nepoved. Diky obracenemu poradi jsem mel pole pos. Bylo mi jasny, ze minimalne Klouczek pujde ze 2. mista dopredu. Chtel jsem se vyvezt za nim, ale vjel tam jeste nekdo dalsi a zpatky do sve stopy jsem nemoch, protoze i tam se hned nekdo nacpal. Lehounce jsme se potukali, ztratil jsem tak trochu rychlosti a spadl jeste o par mist dozadu. Pak jsem svedl souboj s Ghostem, ale i kdyz jsem jel na krev, predjel me. Nejaka mista jsem prubezne dostal po chybach souperu. Vzruso jsem mel az pri braneni pozice pred Jardou. Ten mel ale rychlostne dost navrch, takze se mnou moc prace nemel. Vysledne 5. misto nebylo vzhledem ke startovni pozici moc fajn, ale se svym vykonem jsem spokojeny.

Jsem tak trochu rad, ze je to ted za mnou. Tendle vikend se mi sesly hned dva zavody (spolu s GTAL) a teda musim priznat, ze mi trenovani (a ladeni) dalo zabrat Za 14 dni se jede KY2R, coz (jak uz psal bavo) se jelo v ramci GTAL, takze treniku a ladeni nebude potreba tolik No a za dalsich 14 dni pak zas pojedu 2x Fern Bay - to bude asi kruty
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline