Thread: Fotite???
View Single Post
Old 25.4.2010   #1482
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Hodne zalezi na tipu zbrane, na serizeni hopapu nebo jak se to jmenuje. a na puskohledu. Sniperi se silnou pruzinou, kvalitnim hledim a presnou hlavni trefi honde na 70m. JA s moji M4 upravenou nemam problem nasazet celou davku do A4 na 20m. a to nemam hledi(mam objednano) Jinak zalezi take na pruzine co v tom je protoze od ni se odviji relany presny dostrel. Chce to minimalne 120 pruzinu. Take zalezi na vaze kulicky. to vis vzduchovka ma tezkej brok to leti jako nic no ale taky je to mnohem nebezpecnejsi nez plastova kulicka. Posli co mas za zbran treba bych to koupil EDIT: nekoupil. To je sniperka tu nechci. Radsi se pohybuju a sazim to po davkach :-D

Jinak poprve sem taky jen tak neco netrefil jde o zvyk, ale to me neodradi.

Jinak Vetriku na co si Airsoft hraje?

Paintball = mega velky zasobniky a styl hry bez skakej a strilej jak v CS, no nuda. Nehlede na to ze provoz airsoftu je levnejsi

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Sonyk: stara vlakova stanica musi byt uplne super... niekedy to musim vyskusat...lebo airsoftkou som strielal...len nejakou pistolou...deagle alebo co to bolo...a sranda hrozna ...len neviem kde zohnat nejaku vacsiu partiu ze by sme sa zahrali na vojacikov musime dat lfs zraz... lamy nech jazdia na motokarach a my budeme bojovat
v hodonine je aj paintballove ihrisko hned pri motokarach...tak mozno by sa tam dalo aj s airsoftkami...je to take ze velke bedne, vraky aut, pneumatiky ...nic velke ale vyzera to okey...hlavne ze to nie je les lebo ten uplne nenavidim...i ked v realnej vojne to neni inak
Hele ja myslel ze to tu nikdo nehraje. pak najednou pozvanka na Facebooku a cumel sem jak puk kolik tu je lidi. Chodi jich i 80 a to sou pak valky :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 25.4.2010 at 18:46.
sonyk is offline   Reply With Quote