View Single Post
Old 24.11.2007   #8
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by SUK View Post
tech 1000 kol byl jen odhad, ono jich mozna bude min, mozna vic... netusim, v kazdym pripade jsem jich odjel uz hodne....
Hele ja LFS jezdim uz od nejaky verze 0,1Beta demo... jeste to nebylo ani plnohodnotne S1 a nemelo to ani textury a ovladani i chovani auta bylo hodne zvlastni... 2 drahy, 3 auta a odemykali se tenkrat za credity ktery jsi dostaval za vitezstvi... psal se rok 2002! Uz tenkrat to ale bylo oproti ostatnim hram tvrda realita a proto me to nadchnulo a jezdim to vpodstate dodnes... snad jen v dobe S1 jsem mel pulroccni pauzu. Ja jsem spis rallycrossovej jezdec, takze ti tu ted poravnam casy z rallycrossu.

Asi 4 mesice mi trvalo, nez jsem se udrzel nejak na silnici...
2 roky nez jsem se zacal umistovat na lepsich pozicich...
4 roky nez jsem se vypracoval tak, ze se vetsinou umistuju na bednach (v tom rallycrossu)
4 roky jsem ladil setup dokud mi na 150% nesednul, vzdycky prisla v patchy nova fyzika a hned jsem musel setup poladit...
4 roky nez jsem zacal nejak slusne jezdit s nadupanyma zadokolkama z S2
5 let nez jsem zacal jezdit nejake slusne casy s auty jako RA a LX6

Na rallycrossu v demu jsou ty lepe jezdeny casy na 1:11:xx
Muj nejlepsi cas v posledni verzi X10 je 1:12:80 (ono totiz ve starsich verzich s ne tak dokonalou fyzikou se jezdili o neco lepsi casy a hlavne ta draha se v dosti detailech zmenila)
Pocitam se mezi prumerneho jezdce.

Takze navod na lepsi casy?
v 1. rade, trenink, trenink, trenink a uceni se od lepsich... NEJDULEZITEJSI VEC V LFS! Treba nedavno jsem na asfaltu zlepsil svuj cas tim, ze jsem zacal trochu jinym zpusobem brzdit do zatacek, driv jsem mel slabsi brzdy nastaveny tak, ze kdyz jsem to zaslapnul, tak se kola blokovali tesne pred tim nez jsem zacal zatacet... ted mam ostrejsi brzdy a brzdu pomalu ubiram tak aby se kola nezablokovali... a pul vteriny na kolo dolu!
v 2. rade setup, joo nech si od nekoho poslat setup, ale skoro nikdy ti nesedne, takze ladit, ladit, ladit... ja to delam, ze si necham poslat nekolik cizich setupu, ktery vyskousim a vetsinou na nich najdu neco co mi vyhovuje, takze zkombinuju treba 3 setupy dohromady, doladim tak jak vyhovuje me a vysledek je dokonaly setup, me na miru udelany...
a v 3. rade ma hodne velky vliv volant... za celou dobu jsem jezdil uz se tremi volanty, ten prvni treba nemel FF a diky tomu se s RA nebo LX6 ani nerozjedes protoze nepoznas jestli ti auto jde do smyku nebo ne... koupil jsem novy volant s FF a na rallycrossu o 1 sec na kolo lepsi cas... a to je hodne znat! Takze nebudu litovat 6400 Kc a jdu do G25! Pak uz me nikdo na draze nepredjede

Asi jsem te nepotesil co?

Last edited by mello; 26.11.2007 at 23:55.
mello is offline   Reply With Quote