View Single Post
Old 9.11.2013   #342
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Tak krátce otestováno a mám z toho dobrý pocit.

bugy:
* z?ejm? je pot?eba odinstalovat AC tech demo, sdílí to umíst?ní nastavení a prý se to pak kouše, takže jsem preventivn? ud?lal
* hudba v garáži nep?ebírá nastavení, takže mi to málem urvalo uši
* HDR mi rozmazává prost?edí p?i pohledu z venku

nedod?lky:
* možná sem slepý, ale nevidím nastavení FOV (asi to obejdu p?es nastavení 3 monitor?, už jsem zvyklý na mén?)
* základní pohled není vždy nastaven z kokpitu, to m? zamrzelo, p?sobí to arkádov? a kdo si nep?epne, má i "blbý" zvuk
* kliknutí p?ímo na podmenu nep?enese do té konkrétní podpoložky

Fyzika, FF, zvuky, grafika - nemohu si st?žovat. Zvuky (t?eba F458) si vyložen? užívám.

P?ehledné menu a v?bec p?kn? a chyt?e vymyšlené prost?edí hry. T?eba tagy pro výb?r aut a tratí budou v budoucnu, až se to zaplácá obsahem, super na orientaci. Dám GT2 a vidím, co mám k dispozici.

Vše se rychle na?ítá. FPS jsem nem??il, ale na mé nic moc grafice (HD6850) to je plynulé (1920x1200, default nastavení detail?, HDR off). Proti nKP se dá p?epnout do Win a zp?t, nez?stane n?kde viset ?erná vr?ící obrazovka, do které se nejde vrátit, evidentn? to je líp napsané.

Auta, od kterých jsem moc ne?ekal, velmi p?íjemn? p?ekvapila. Kdyby mi dali multiplayer a ješt? tak 3 trat?, tak celkem dlouho vydržím i s tímhle.


Kombr: t?ch 35€ dej a zkus si to sám, jestli t? to osloví. Ur?it? to za to stojí. Koneckonc? je to pakatel proti tomu, co narveš do iR, takže jestli je 35€ pro tebe hodn? pen?z, na iR rovnou zapome?
Pablo is offline   Reply With Quote