View Single Post
Old 28.6.2011   #197
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

K výši mého trestu - 10 bod?: p?ijde mi dost nefér,že já dostanu -10 bod? za kontakt do Radka,když zrovna t?eba Radek za kontakt s Jardou na FE dostal jen -5 bod? a kontakt Radek a HonzDD bez trestu,když se tak dívám na tresty z poháru tak bu? to je to -5 bod? nebo nic,jen jednou za p?ejetí 3x žluté ?áry -10 bod?,navíc nebyli specifikovány pravidla na závod na oválu,pro m? nepochopiteln? vysoký trest a p?ijde mi že prost? nikdo nechce aby Ag vyhrál sv?j první pohár,kdyby jsme skon?ili na 2. míst? normáln?,tak to beru,ale že takhle se mi fakt nelíbí,už jen proto,že se m?lo p?vodn? jet na 180 kol,bylo nás málo tak se odhlasovalo že jen 100 kol a za?al bre?et Radek,že pro n?j nemá cenu jet,protože FZR nevyjde plná nádrž na 100 kol,tak se domluvilo 80 kol aby mohl jet i Radek aby nás jelo víc a tohle je odm?na ?díky moc

Edit: Jak m?že o trestu rozhodovat jezdec,kterému m?j trest m?že pomoci k prvnímu místu?Co zaujatost?
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 28.6.2011 at 21:16.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote