Thread: rFACTOR
View Single Post
Old 3.9.2005   #31
Pianoman
Newbie
 
Join Date: 30.7.2005
Location: Praha, ?eská republika
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by DoN
je fakt zajimave, ze nekdo tvrdi, ze v lfs kdyz prekrocis limit, tak ze uz to proste nemas sanci napravit a nekdo jiny, ze mas proste dost casu na napravu chyby....

a co se tyce kamer v lfs, tak ty jsou nejlepsi ze vsech her - moznost menit fov, pozici, jezdit zaroven s autem, nebo ji mit "pripnutou" k autu, nastavit si "trepani" kamery atd atd....
Tak asi je to i o volantu a jeho nastavení. V LFS se DFP (Logitech) chová fantasticky, ve rFACTOR o poznání lépe. Mn? jde zkrátka jen o to, že více náhod se v tomto smyslu (LIMIT) d?je u LFS, není to jen moje vlastní zkušenost, tvrdí to i lidé, kte?í auto ovládají lépe než cokoli jiného. Sta?í se podívat na odstupy v online závodech mezi první desítkou jezdc? u LFS. Nemyslím jezdc?, mezi kterými jsou sekundy, myslím tím jezdc?, kte?í jsou na srovnatelné úrovni (?asov?). V?era jsme hostovali pro p?t lidí na srovnatelné úrovni se stejnými vozy a odstupy byly (po ujetých kolech) na rFACTORU skute?n? minimální (konzistentní kola a odstupy jen pár desetin sekundy). Jednoduše ?e?eno: nekritizuji LFS, jen v této jedine?né vlastnosti je rFACTOR flexibiln?jší v otázce maximálního využití auta (HANDLING). Omlouvám se, pokud jsem vás zklamal, je to sice jen m?j názor - který zde prezentuji, ale na netu si jich - velmi podobných ?asem ur?it? p?e?tete desítky. Pokud jde o recenzi, kterou zde zmi?uji (autosimsport), rozhodn? by m? zajímal širší názor publika LFS.

Pro? to píšu? Protože v p?ípad? LFS ur?it? nepat?ím mezi zá?ící ?leny (možná práv? DFP, kolega má SIDEWINDER a da?í se mu lépe), ale jak jsem již napsal - po pár hodinách na GTR (na maximální realitu - bez pomocí, apod.), jsem v Brn? na SALENu zajížd?l ?asy pod 1:58 - stejný pocit mám u rFACTORu. Zkrátka handling rFACTORu mi vyhovuje více. Nemusí vyhovovat vám. O.K A fakt v??te, že to není tím, že je LFS nejrealisti?t?jší. Každý sim má n?co, a rFACTOR má nap?. to, o ?em se zde bavíme.
Pianoman is offline   Reply With Quote