View Single Post
Old 9.12.2009   #7
Pianoman
Newbie
 
Join Date: 30.7.2005
Location: Praha, ?eská republika
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
To je cca 130euro ,ze? ako napad dobry ,ale fakt pozeram ako puk 2mm nerezovy plech tato konstrukcia ked si to dam vyrobit s tym ,ze dotycny si uctuje za pracu 5nasobok ceny (alebo ako to rata nieco taketo mi splietal ,zistim) mi povedal (ked som nieco taketo pred pol rokom zhanal) 75e . Nerez je draha ako "prase" a ked pozeram na tu konstrukciu co je na obrazkoch tak stycna plocha s kobercom alebo podlazkou neni neako velka ,je to neako riesene proti smyku?

Celkovo si myslim ,ze to neni zly napad ,ano potencial to ma ,ale mam strach ,ze si to neaky mlady simracer kupi ,kezde je to polovica volantu. Ako pre HC(hardcore) hraca nic nepoviem ,ale ten si spravi radsej custom kontruckiu na pedale a da ich zvyslo atd (uz zabieham) alebo si to kupi fakt magor za tu sumu. Tymto nechcem nic a nikoho urazat.
Co je natom take drahe? design? materia? navrh? vyroba? alebo provizia?
Alebo som tomu celemu nepochopil ,je to len podlozka pod pedaly ze?
Základna je vyráb?na z kovu v?etn? ?ezu laserem s maximální odchylkou 2 setin na kuse. Vyrábí se strojním zp?sobem. Rozm?ry základny jsou 60x60 cm, váha: 4.5 kg.

Pokud jde o cenu: to máte tak: platíme DPH (jsme plátci DPH), od ledna 2010 bude DPH !! 20% !! z každého prodaného kusu (tzn., že nejv?tší marži získává stát). Pokud jde o další výdaje: je to materiál ten je opravdu drahý, dále jsou to zam?stnanci, kte?í produkt vyráb?jí a také b?žné provozní náklady (nap?. nájem, telefony, výplaty, internet, pevná linka, elektrický proud, plyn, voda, nafta, apod...).

Pokud jde o srovnání: nap?. samostatný držák na PLAZMU (20 cm kovu), kterou umístíte na ze?, dnes koupíte na internetu za 1.880,- CZK s DPH.

Jednoduše ?e?eno: každá sranda n?co stojí. :-)

Výhoda základny spo?ívá v tom, že je výrobek stoprocentn? funk?ní, masívní, stabilní, t?žký a hlavn? bez jakéhokoli posuvu i p?i velmi drsném zacházení s pedály. To byl ostatn? cíl tohoto modu, který se v praxi iRACING a LFS náramn? osv?d?il.

Na druhé stran? chápu, že p?íjem každého ?lov?ka je r?zný. Pokud já nemám peníze na to, co bych si p?ál, nekoupím si to, protože na to zkrátka nemám a více to ne?eším. V takovém p?ípad? mi nezbyde nic jiného než si vyrobit podobné "ud?látko" dle vlastních finan?ních možností.
Pianoman is offline