View Single Post
Old 10.5.2013   #243
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Já už dlouho p?emýšlím o monitoru z Koreji.
Prvotn? na eBayi prodávali monitory Catleap, který se daly p?etaktnout pomocí GPU na 120Hz.
Ano ty jsem našel minulý týden nebo p?ed 2 kdy jsem hledal monitor.
I když nevím jestli za tu cenu a riziko by to stálo nechat si to posílat p?es eBay z Koreje a platit clo a DPH.

Asi o nich budeš v?d?t více jak já, našel jsem pouze diskusi s nimi a že jsou na eBayi. ?asto byli ale hodn? o?ezané ve výbav?. 120Hz tam možná stále jsou. Myslím že jsem tam minulý týden vid?l.

Kdyžtak mi pošli více info i nich jestli máš

Hlavn? jaký má lag ve zpracování, kvalita podsvícení (problémy s bleeding apod.), odezvu.
Zatím nejsou testy a jelikož to jsou monitory od r?zných rádoby zna?ek tak to asi weby jako prad.de a tftcentral testovat nebudou.

Quote:
Bohužel se p?estaly prodávat s PCB, která to um?la.
Overlord a 120hz.biz prodává stále Catleap, který dají 120Hz ale za celkem velkej peníz.
120Hz.biz, to je vtip ne?
$800 místo $400?
Na eBayi byli n?které pod $400, dejme tomu že i kdyby ty 120Hz byli za $600, po?ád to mají p?edražené.

Quote:
Nicmén? se te? objevily monitory QNIX QX2710, který prej umí 90-120hz a mají PLS panel.
PLS jsem koukal také, bohužel jich moc není a kvalita zatím nejasná, d?lá je Samsung. QNIX jsem v život? neslyšel, panel jestli je PLS tak bude od Samsungu. 90-120Hz je hezké jestli to opravdu umí a tvoje karta to nakrmí v tom jak ?íkáš 2560x1440 rozilišení a 120fps, no, to už chce po?ádnou high end kartu aby ti to ve v?tšin? her nakrmila.

Quote:
Mluvím o monitorech s 27 palci a 2560x1440 rozlišením
M? to p?ijde už moc veliké a hlavn? moc malé písmo nebo? ve v?tšin? program? stále nejde zm?nit a podpora pro nová vysoká rozlišení není a karty to neutáhnout bez omezení detail?.

Quote:
Cht?lo by to vid?t porovnání 60hz a 120Hz monitor? v n?jakým simulátoru, pls
To ani nepot?ebuji, pokud to karta nakrmí tak to poznám. Jako poznám r?zné jiné lagy i jen z videí.

120Hz a 120fps by bylo hezké, v LFS jednoduché pokud je 120Hz monitor, v nových hrách leda tak na nižším rozlišení nebo detailech. V FPS hrách a simulátorech to zkušené oko a ruce poznají. Nebo cokoliv kde jsou rychlé pohyby a zm?ny.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 10.5.2013 at 18:26.
JackCY is offline   Reply With Quote