Thread: LFS Sraz 2010
View Single Post
Old 10.3.2010   #28
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

ja poviem ,len tak ,brno nie ,draha hmm aj zaujmava ,pekny kopcek wuaaau. tie motokary su ale fakt v biednom stave . Masarykov minibike okruh ,no skor je to nezazivny okruh viac na minibiky ako na motokary.
skor by som sa priklanal k motokaram kde boli akcie tak 12hodinovka ( Substance242 prepac ale zabudol som a nechce sa mi otvarat dalsie okno ,no lenivy som to ja kocur) .

Dalsie navrhy z ktorych hned prve dva zavrhnem uplne
Kosice - tam ani neviem ci nieco take je - zamietnuty (a je to aj dost daleko pre 99%)
Banska Bystrica - daleko a motokary nasrot ,draha vnutry -mala ,smyka sa ako na lade (hlavne ked poniektore nebrzdia) ,driftparade ,nuda max 4 motokari na trati (aspon naposledy bolo ,ale asi kvoli tomu ,ze im odisli motokary )- zamietnute
Pezinok - Draha vonku ,dost dlha draha kde pri pomalych motokarach jed desna nuda a mat cele kolo plny plyn je fakt nuda ,zabava nastava az pri silnejsich motokarach ,ale zatia chcu trocha viacej kapiek a dost zahadne dovoluju nani jazdit (to znamena nie kazdy sme za silnejsiu) - otazne ,ja by som zavrhoval
Bratislava(Ivanka pri Dunaji) - Interierove motokary ,motokary v dobrom stave ,ale niesu vsetky vyrovnane. Na silnejsie motokary sa treba kvalifikovat casom. Zaujmava a agilna trat ( ano kamos si tam zlamal 4 rebra ,lebo debil sa nevedel rozhodnut z ktorej strany obide stlp ) .max 6 motokar na trati ,zapor je dost drahy bar. cize mozne / otazne
Zlate Moravce - interier-exterier motokary , tuto by vedel otom povedat reyco ,bar super ,fajn babenka obsluhovala (asi reycova byvala a ja som tam mal kua zenu ta bude ale teraz doma) draha zaujmava - mozne/otazne
Dunajska streda - exterierove motokary , dlha ale zaujmava trat (ano jazdilo sa tam aj autami ale na auto je to kratke) dlho som tam nebol ,lebo tam skoro vsetci namna po madarsky hovoria a to ***** rozumiem (igen?) -zavrhujem

Celkovo akciu motokary by som takym zaujmavym sposobom spojil s neakym kempingom kde by sme si vecer pokecali atd (ale to az vlete ,aby nam teraz pri ohniku neodmrzi GULE ! ) , popripade spojil s neakou akciou (autosalon ,brno volne jazdy atd... fantazii sa medze nekladu ) aby sa ludom aj oblatilo prist a vlastne zabit dve muchy jednou ranou.... Navrhujem posunut termin na neaky maj ,nech si to vsetci v hlave ujasnime a poriadne sa rozhodneme kam a co tam budeme robit. Alebo nastavit diktaturu a zadat pevny termin a miesto a kto dojde dojde a kto nie tak ten nie a je to

Prajem pekny odpocinok pri takom dlhom citani (a ano kocur ma dneska kua sviatok ! ) <-

PS. bol by som rad aby nas tam doslo co najviac ludi nech je ocom a s kym kecat ,,,a mam chut navstivit aj helmuta
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote