Thread: LFS Sraz 2010
View Single Post
Old 10.3.2010   #27
Sparco
Member

 
Sparco's Avatar
 
Join Date: 19.2.2008
Location: Praha 4 - Hodkovi?ky
Posts: 143
Default

Tak p?idám také svojí troškou do mlýna. Vyhovuje mi jakákoliv lokace, Radotín je pro m? výhodou, že je v Praze, naopak m? už trochu omrzel. Brno je nádherné a Lipník ješt? neobjevený, reference jsou na n?j však veskrze velmi pozitivní.

A te? mínusy. Problémem jsou pro m? finance. Jelikož je cca 2 000,- K? pro m? dost a mám trochu jina?í plány, je to asi nejv?tší omezení. Nejvíce by mi vyhovovalo Brno p?i n?jakých závodech, nejlépe p?i WTCC, protože je chci navštívit a bylo by p?kné to sfouknout na jednu cestu, protože to je další cca 1 000,- za cestu. Myslím si, že by to m?lo parádní atmosféru, kouknout se na závody a pak si jít sami zazávodit, otázkou je, jestli se bude chtít ostatním dávat dalších cca 350,- za lístek (pokud by to šlo i bez n?j jít na motokáry, tím lépe, ale bylo by p?kné kouknout se p?ed tím na závody). Problémem je, že je to až za dlouho. Ale tímto by byla moje ú?ast tém?? 100%.

Celkov? se nebráním jakékoliv lokalit?. Termín nevyhovující, nejlepší by bylo léto (za?átek ?ervence - konec srpna). Jinak nevím, jak to bude ve škole, diplomka se blíží, proto mi nevyhovuje duben. Jedinou výjimkou je v dubnu Radotín, protože je to ?asov? nenáro?né. U ostatních lokací si to nedokážu ?asov? p?edstavit (pokud by bylo navíc zapot?ebí i jednu noc p?espat).

Takže to shrnu v po?adí priorit:
1. Brno; léto - sfouknu dv? mouchy jednou ranou za pro m? p?ijatelné peníze
2. Lipník; léto - láká m? nepoznané
3. Radotín; kdykoliv - je to pro m? nejlevn?jší, ale také nejnudn?jší

PS: Hlasoval jsem pro poslední možnost.

EDIT: Brnem mám na mysli Masaryká?
__________________
Objem ni?ím nenahradíš! A když už není co vrtat, použij kompresor!

Last edited by Sparco; 10.3.2010 at 20:39.
Sparco is offline   Reply With Quote