Thread: "kokpit"
View Single Post
Old 18.4.2010   #116
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

Quote:
Originally Posted by petervsp View Post
Inak nase stoly v robote su zas prave opacne. Su take pevne, ze na nom mozu traja naraz skakat a este zaroven piati do toho kopat a maximalne co sa stane ze si dolamu svoje nohy, ale stol sa ani nehne. Skusal som ho trosku dajak rozkmitat, ale aj ked som sa do toho maximalne zaprel z celej sily, tak ani o milimeter sa nepohol. Proste ako betonova kocka, brutalne nieco, su to velmi pevne stoly. Ale nepytaj sa ma, neviem kde ich kupili, inak su aj dost tazke. Dokonca sa mi zda ze ich dali robit na mieru, lebo nie su to standardne stoliky ale sa viacere spajaju dokola do takej hviezdice.
Nj ... pracvoní stoly jsou n?co jiného, tohle je kancelá?ská sušinka ... už trochu polevilo zklamání z p?ed?asných záv?r? ... ale i když se mi to poda?í vy?ešit, tak 100% spokojenost nebude :-/ ... No pár let se s tím budu mo?it a až se jednou rozpadne, budu oslavovat .
Bohužel, cht?l jsem lehký st?l ... možná chyb?ka no ...
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27
Breakpain is offline   Reply With Quote