Thread: FlatOut 2
View Single Post
Old 5.9.2006   #50
M!key8
Newbie
 
Join Date: 15.8.2006
Posts: 34
Default

jasne, na Home verzi jsem nekoukal... mno OEM bych stejne nekupoval kdyzuz bych kupovat OS musel. radis plnou at to muzu reinstalovat bez toho abych volal a platil za zfunkcneni. Ale Pro nekoho je to dobra volba (OEM) tak ok... ja ale nepsal nic o W98 ale o W2000, 98 byly dost spatny, 2000 uz lepsi, ale mohlo by bejt vic, kazdopadne podle me s tema SP4 nejlepsi winy ktery kdy vydali. mno jestli 5 nebo 6 let podle me tak velkej rozdil neni, ale ok. Hry a OS bych fakt nesrovnaval, u her mas moznost volby ale u OS nemas dost casto moznost volny (nemuzes instalovat trebajinej OS) a jelikoz se nove verze OS nevydavaj casto (taky naco, neni duvod) tak vlastne musim mit treba prave ty eXPy naistalovany takovou dobu... Psal jsem uz nahore, wim ze soft bez chyb snad ani neni a uz vubec ne jakejkoliv OS, ale kdyz se podivas jaky oprovsky chyby v tom na zacatku maj... Na ty mohly prijit a radsi o nejakou dobu zpozdit vydani... Mno ono v dost pripadech vyrobce nenajde chybu sam ale nekdo z uzivatelu produktu resp. hackeru. A pokud nejakej borec uplne mimo MS udela zaplatu driv nez MS je myslim zvlastni. A ta chyba byla opravdu znama, kolovala po celym netu, na kazdym portalu... jo a jeste, u jakeho softu by mi to melo vadit vic, nez u nejpouzivanejsiho operacniho systemu vubec? Tam muze mit jakakoliv chyba fatalni nasledky... Ja nejsem ani tak moc odpurce, tohle jsou spis poznatky co mi nanich vadi, maj samozdrejme i plusy (predevsim jedoduchost, to je taky duvod te rozsirenosti), jako vsechno, ale i tak radsi volim jinou cestu.
M!key8 is offline   Reply With Quote