View Single Post
Old 26.3.2006   #19
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Tady motame 2 veci. Vubec nejde o to, ze by si nekdo myslel, ze se na to vyvojari uz vykaslali, nebo ze snad nezacali delat na fyzice kdyz to rekli. Jde o to, ze zvolene priority reseni problemu a rychlost jejich implementace zpusobuji, ze lide ztraceji motivaci jezdit a cekaji na patch.

2Chaos: ja ty lidi chapu. Ono jde o to, v jaky situaci ses. Pokud skoro zadny jiny rozumny sim neni, tak to muze 2.5 roku vydrzet, proc ne. Navic co jsem slysel, drive byl patch kazdou chvili a vyvojari hodne komunikovali. Ted zacina byt vyber ze spousty "simu", vyvojari moc nekomunikuji a vysledkem je urcita stagnace. Me osobne treba public online uz davno omrzel (formule nemam rad, velky GTRka/AS NAT uz se snad musely prejist kazdymu, maly GTR nemam rad (predohraby) a nic jinyho (diky tomu, ze misto opravy fyziky se nekolik mesicu resilo jak presne ma vypadat vlnka nad N v rectine) se moc nejezdi.
Ja na vyvojare nenadavam, jen zkratka konstatuju stav.

Edit: koukam, ze nez jsem dokoukal Strepiny a odkliknul, napsalo par lidi podobny postrehy.
Akorat bych moc nesouhlasil s tema prachama/nedodelkem, jak psal Kid. Vetsina her je mnohem horsich a jen proto, ze nemaji v nazvu ALPHA je nepavazujou lidi za nedodelky. Pritom ve skutecnosti to jsou paskvily, co by nemely jit bez toho ALPHA v nazvu ven. Pak se to zachranuje stejne hromadou patchu. LFSaci nam aspon tim APLHA davaji najevo, ze to nepavazuji za produkt finalni kvality, ale jeste na tom budou makat a tudiz ze za ty penize jeste neco casem dostanes.
Pablo is offline   Reply With Quote