View Single Post
Old 11.1.2009   #15
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by makunouchi View Post
Nepsal bych to tu, kdyby to nebyla pravda.

6, 7, 8.1.09 jsem se snazil zjistit jak se veci maji a naprosto bez reakce. To, ze se nekdo ozve az po bububu, pak vyvolava milny dojem.

Tairo: Priste si prosim odpuste uvozovkovani -mych prav-, lepe udelate, kdyz si nastudujete zakon c. 367/2000 Sb. a date do poradku tento objednavkovy formular http://www.actual.cz/live-for-speed-s2-licence-prodej .

Preji hezky den.
uvedu fakta:

01.01.2009 21:06:38 - Objednávka S2 LFS licence

6.1.2009 04:00:59 - Platba p?ipsána na náš ú?et

7.1.2009 15:20:50 - Email, pro? ješt? nemáte licenci

od te doby jsem v mailu od Vás nenašel nic. Na ICQ jsem od Vás zaregistroval zprávu v pátek a obratem Vám na ni slušn? odepsal s vysv?tlením, p?estože z Vaší strany p?evládal úto?ný tón.

V pond?lí budou vy?ízeny všechny nevy?ízené objednávky. Pokud tedy na objednávce stále trváte, obdržíte voucher kód ?tvrtý pracovní den od p?ipsání pen?z na náš ú?et.

Vaše práva jsem uvozovkoval z d?vodu, že kv?li takovémuto "zpožd?ní" o ?ty?i pracovní dny nám píšete, jako bychom se dopustili zpronev?ry, oháníte se paragrafy a snažíte se nám "ud?lat ostudu". P?itom mnoho firem má takovouto (i delší) dobu jako b?žnou dodací dobu. Více k tomuto psát nebudu, obrázek a? si každý ud?lá sám.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote