View Single Post
Old 7.12.2007   #91
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

k vyberu trati-samozrejme, ze taketo podujatia su aj o tom ze clovek ide nieco co by normalne nesiel, ved aj preto sa na ne hlasim , ale podla mojho nazoru Fe club rev bola prilis kratka a na uvod aj moc tazka trat s mnohymi problematickymi miestami.
otacanie celeho pola pri 20 min preteku nie je dobre, jednoducho obehnut 30 jazdcov za 20 min je problem, hlavne ked sa dost tazko odhaduje ci ten vedla teba ta v najblizsej zatacke zavre-ci uz preto lebo ta nevidi alebo ho niekto zrovna pred minutou nastval.Ak by sa neslo na body tak by to nebol problem, ale ono sa na body ide.Takto to nahravalo skor jazdcom s agresivnym stylom jazdy a myslim si,ze prave to sonyk nechcel.
Aj ked podla mna mnohy brali to ALTP az prilis prilis vazne-pre ilustraciu to co mi v ALTP s xrt KY National stacilo na vitazstvo a v dalsom preteku na obehnutie 15 jazdcov my v "realnych" zavodoch s LX4 stacilo na 23 a 2x 21 miesto a to som bol o 1 s na kolo rychlejsi ako s XRT(wr je prakticky u nich rovnaky)
ALTP bol fajn, aj ja som si uvedomil ze naozaj nejde o body ale v prvom rade o zabavu.Co takto nabuduce zrusit bodovanie ??

edit:som rad ze sa cela vec vysvetlila a kedze existuje edit upravil som svoj prvy prispevok a orezal som ho o moje mozno az moc subjetivne hodnotenie, ono organizovat cup nie je nic jednoduche caka to aj nas tym a vyhoviet vsetkym sa neda.
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk


Last edited by Bigman; 7.12.2007 at 12:31.
Bigman is offline   Reply With Quote