View Single Post
Old 8.11.2010   #32
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Hruza. Porad se mnou nekdo zavodil, i kdyz nemel treba po chybe sanci na slusny cas Mel jsem tak jen malo prilezitosti k cistemu kolu. Az v uplne poslednim to vyslo s velkou pomoci aeropytle. Nakonec 6. misto a velke zklamani.

R1: Vlazny zacatek, ale nikdo me nepresprintoval. Po par kolech a soubojich me predjel AgTomas. Do puli zavodu klid a pak to prislo. Druhy vracak osmeho kola - Masteful podjizdel Jardu a ten zas me. Neprehledna situace + asi i mensi lag + lehci kontakt -> hodiny. Jirka za nama navic nemel sanci se vyhnout a ja dostal pres cumak. Podvozek a rizeni v poradku, ale propadl jsem se az za Agenta na 14. misto Jen o kolo pozdeji jsem nedobrzdil prvni vracak a Agenta jsem stouchnutim poslal mimo trat Nez jsme se vratili do zavodu, byl jsem na 17. miste a mel chut se na to vykaslat. Jeste na konci toho kola jsem z vetsiho karambolu za parabolikou vypletl na 14. miste, ale zpomaleni vyuzil Puma a dal me. Potom jsem predjel Branu, jeste vyhral souboj s Pumou a upaloval do cile. Dojel jsem na mizernem 13. miste

R2: Start a 1. kolo se mi docela povedly. Z nekolika skupinovych souboju jsem vyjel na 9. miste za Rodem a pred Agentem. Trochu to spuntoval Substance pred nama, a tak byla prilezitost k mnoha spickovym soubojum prave s Agentem. Ani jsem nepocital, kolikrat jsme najizdeli do paraboliky vedle sebe. Ani na chvili jsem se pri tom nebal kontaktu. Paradni zazitky Navic ocenuju, ze jako jeden z mala, me nepotreboval castym troubenim upozornovat, ze tam je (samozrejme jsem to moc dobre vedel). Mezitim nam vepredu odpadli 2 souperi. No pak se nam do toho na chvilku drze primichali Flame a Nicam Po case se Agent se Substancem lehce potukali a ja tak dostal 2 mista a nejaky prostor okolo, tak jsem moch v klidu ujet. Cestou do cile jsem jeste snadno vyuzil lehciho zavahani Roda a dojel si pro 5. misto. Vzhledem k vysledku R1 super vysledek
No a navdavkem jsem v poslednim kole vystrihnul - na moje pomery - paradni kolo. Uz uz jsem se chtel radovat i z nejrychlejsiho kola zavodu, ale Ghost mi ho v tom samem kole sproste ukrad

Spatny vykon a smulu z R1 trochu napravil skvely R2, ale stejne jsem trochu zklamany.
Mno a WE1 bude peklo.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline