Thread: 2 hodiny s FZ5
View Single Post
Old 14.6.2010   #121
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
Bez vetra urcite nie, musime to trochu ozvlastnit a ako uz spominal bavorak - na tieto auta nema vietor taky vyznamny vplyv ako na FOXika A ak bude aj trosku silnejsi, tak po par kolach si vsimnes kde treba brzdit skor.
Ale Bavorak taky napsal (možná v roz?ilení po závod?, ale napsal a já s tím souhlasím) kdysi krásný post (a jsou posty, které se nezapomínají).
Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
ale jednoducho uz mam dost toho ze v kazdej lige v kazdom cupe co idem musi byt vietor...furt nieco natrenujem a vsetko je uplne inak a nie len ze sa musim vysporiadavat s tym ze mam okolo seba 10 aut a ze kazdeho musim sledovat a ze musim davat pozor aby som v tiahlych zakrutach nestracal pritlak nevyletel a podobne veci ale furt mysliet aj na vietor ktory mi robi hrozne problemy a nenavidim ho lebo len kazi zavody...nic ine....ja viem ze je to urcity stupen skillu sa prisposobit podmienkam ale stejne myslite si co chcete ja na to rozhodnutie jazdit vo vetre vzdy budem nadavat lebo ma to uz fakt nebavi... ja tu ligu idem kvoli tomu aby som sa zabavil na trati a aby som sa naucil jazdit s viacerymi autami na trati lebo to mi moc nejde...ale takto to dopadne akurat tak ze furt len bojujem, nadavam a trieskam do stola a zabava sa jakosi nedostavuje...
(to som este napisal slusne a neznie to tak nasrato napisane ako to vskutocnosti citim) tuto ligu dojazdim a uz v zivote nepojdem nic vo vetre
Jestli jsi ale rozhodnutý a vítr bude, ber m?j p?ísp?vek jako bezp?edm?tný, je to tv?j závod a my všichni se pod?ídíme. Jen je to trošku škoda, když se zábava nedostavuje.
No bude to boj o p?ežití
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote