View Single Post
Old 4.2.2008   #2
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Kvali: nefoukal skoro žádný vítr, takže to umožnilo jet na max. A výsledek maximální, 1.

Sprint1: sice to nebyla žádná super ?istá/rychlá jízda, sta?ilo to na udržení 1. místa až do cíle.

Sprint2: po startu bylo celkem o?ekávan? dusno. N?jak jsem se dostal dop?edu za dvojici Harad - Loukota a p?iblížil se. P?ed vrace?kou 2 kola p?ed cílem jsem se dostal do kontaktu. A pak to laglo... Projel jsem zatá?ku a n?jak jsem byl najednou 2. Byl tam z?ejm? n?jakej kontakt, za p?ípadné problémy se moc omlouvam... Dost ud?lal ten lag. Los vp?edu byl pak asi 3 vte?iny a to už jsem nestáhnul, takže 2.

Long: hned v T1 m? nekdo odst?elil, takže baznad?jn? poslední bez kontaktu s polem. Našt?stí jel balík celkem pomalu, takže jsem ho dojel a propracoval se vp?ed. Pak jsem se n?jak stabilizoval na 4. pozici. Harad mezitím daleko vp?edu, takže reálná byla nejlíp 2. p?í?ka. Jenže t?sn? p?ed pitem Harada zradilo p?ipojení. V pitu se mi povedlo zkrátit vzdálenost na 1. Attiho a na výjezdu jsme si prohodili pozice. Do cíle už to pak byla pohoda. Sice tedy vít?zství, ale ne až tak úpln? mojí zásluhou. Záv?rem d?kuju Attimu za skv?lou teamovou práci.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote