View Single Post
Old 22.3.2011   #50
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by xedox View Post
........jinak komentare na streamu nic moc,pocital jsem ,ze to bude vice profesionalni,bez prizemnich poznamek na nekere teamy a jezdce.Opetovne chrchlani do mikrofonu,diry ve vetach ,ze jsem myslel ,ze si komentator zapaluje cigo,nebo zrovna usnul.Tyto "chyby" me pozitek ze zavodu docela vynulovaly a dost lidi zklamaly.Nevim a jsem na rozpacich jestli je to pro cup prinosem nebo ne.
Tak t? pozvem na další závod a zkus to ud?lat sám. Ono zrovna není jednoduché komentovat napoprvé, když nejsme sehraní apod. Myslím, že tob? to nemusím víc vysv?tlovat V***....

Modrá: Když jedu na ?ele, tak ?ekám, že jezdci se pokudmožno co nejvíc vynasnaží m? pustit, a? je to na kterémkoliv míst?. To si rovnou m?žem véct n?jaké záznamy o jezdcích... "Profíci - pustí hned, Mén? zkušení - V zatá?kách beton, ale ?ekej, až to bude bezpe?né, tak pustím..." To mi jako nejlepší ?ešení nep?ipadá. Navíc, když jezdec chce a dá najevo, že má zájem rychlejšího pustit o kolo co nejd?ív, tak to jde vždy . Já se v poslední dob? toto nau?il - Dám blinkr, na kterou stranu má jezdec jet a vždy se n?jak dohodnem, a? jde o sebenep?ístupn?jší místo.... Možná je to slušnost až to bolí, ale po?ád lepší, než se po závod? hádat jak d?ti?ky na pískovišti .
Fast Jarda is offline   Reply With Quote