Thread: "kokpit"
View Single Post
Old 2.4.2010   #21
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

No ne pod st?l celý ... ale tak t?žko to dám celé p?ed st?l - to už bych byl šílen? daleko .. jen prost? ta ?ást s "nohama a pedálama" by byla pod stolem ...
Asi si napíšu do firmy, jak vysoko na tom ?lov?k sedí s tím sedadlem co tam mají ... abych si ud?lal p?edstavu.
Tak jako tak to bude opruz "n?co" p?esouvat, ale s tím holt nic nenad?lám. Zatím jsem neobjevil ?ešení, kde by to mohlo stát permanentn? ... mám takový atypický pokoj "dlouhá nudle" ... dost blb? se tam umis?ují v?tší kousky
Bu? kokpit p?esunu ke stolu nebo trošku pod st?l - pokud jsi myslel, abych m?l kokpit na míst? - to nelze ... Není místo. V "úložné" pozici to bude u st?ny tak debiln?, že tam nem?žu tahat kabely ani monitor ;-). Takže budu p?esouvat n?jakých 30 kg sem a tam :-) ...

Ale až se bude rekonstruovat - p?estavím komplet nábytek a ten který koupím nový, tak uzp?sobím trošku svým pot?ebám ... pak už to bude stát stále na míst? a jen ob?as posunu monitor u stolu do strany ;-). To už mám vymyšlené :-). Ale do doby rekonstrukce to nelze nikam dát napevno ...
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27

Last edited by Breakpain; 2.4.2010 at 21:02.
Breakpain is offline   Reply With Quote