View Single Post
Old 5.5.2014   #83
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

No já bych cht?la pod?kovat všem, co v?era ve?er p?išli , bylo nás 23, to jsem p?vodn? ani ne?ekala.

Velké D?KUJU pat?í p?edevším Agentovi 00Ja za zap?j?ení serveru a za zasv?tcení do jeho ovládání. Ale taky bych se Ti cht?la omluvit, že jsem po závod? neuvedla server do p?vodního stavu. Cht?la jsem to ud?lat dnes, ale n?kdo m? už p?edb?hl (asi Ty ).

Další D?KUJU pat?í Bavorákovi, že se ochotn? a spolehliv? ujal role Safetycaru. A též D?KUJU Kingovi (KOZ3L) za statistiky.

Já jsem si závody moc a moc užila, n?kolik dobrých souboj? tam bylo. Nebudu se k tomu te? vyjad?ovat, protože chci nejd?ív shlédnout záznamy a taky si pro?íst vaše p?ísp?vky tady. Pak se ješt? ozvu.
Jinak jsem se docela bála tý organizace, ale byli jste celkem ukázn?ný, tak to šlo . Trochu jsem zmatkovala p?i sestavování roštu na 2.závod, n?koho jsem tam zapom?la, ale snad se potom proklikal sám. Skákala jsem p?i tom do garáže, m?nila auto a tra?, nahrávala layout, takže se omlouvám za organiza?ní (ne)schopnost

Celkové výsledky podle bodování v 1.postu jsou tyto:

1. místo - Roman (3 body)
2. místo - JackCY (6 bod?)
3. místo - M.Kapal (6 bod?) ....... (JackCY byl o 0,04 sec. rychlejší)

4.Kiwi(7), 5.Kid(12), 6.King(14), 7.Danica(15), 8.Robo(17), 9.Novácký(19), 10.Pablo(21)
11.Chýnovský(25), 12.Stiggy(28), 13.Hegi(30), 14.Dave(31), 15.Michal(34), 16.Honza(35), 17.Substance(36)
...dále Pavlík (zapom?l na pitstop), Salomon, Lubík, Sufry, Martin (nedokon?ili nebo jeli jen jeden závod).

Ceny nebudou, sponzo?i jsou lakomí, takže Vám musí sta?it dobrý pocit ze závodního ve?era
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote