View Single Post
Old 6.4.2008   #212
PzKpfw VI Tiger
Newbie
 
Join Date: 15.3.2008
Posts: 15
Default

Nechapu, jak m?že n?koho napadnout sešlápnout plyn až na podlahu. To ten ?lov?k ne?ídil ani normální auto ne?
Já sem se dneska z LFH hore?ky vylé?il, nadlouho, možná natrvalo. Jezdil sem na Conedodgers. Velky server, závod na 10 kol, Aston National a v?tšinou ?isté závod?ní. To co sem vid?l dneska mi natolik znechutilo komunitu LFS, že to nechci alespo? m?síc vid?t. T?i závody po sob? m? n?jaky hovado navalilo už v prvním kole, hned 16. místo. Neva, jedu dál. Nový závod, start z 5 místa, ?íkam si,, super. Ale protože je server full a kamarad admina chce závodit, bum m? ven, s komentá?em sorry. Tak ?ekám zas 20 min na novy závod. Start z konce pole, n?jaky hovado v pulce hodiny hned na startu. Z celkovyho po?tu skoro 30 závodník? si asi umíte p?edstavit jaká hromada šrotu tam z?stala. Restart. Povedl se start, dal sem pár míst a p?ed první zatá?kou n?jaky blb zase žduchal, jeden vylet?l a vrátil se na tra? vodinách. Op?t pokosil p?l pole. Ale porotože místní projeli, tak nic. Já vyh?ápanou p?ední nápravu do garáže, vyjedu. Pole asi v p?lce já v první zatá?ce. A zni?eho nic. Bann na 12 hod za nedodržování modré vlajky, kua jaké? Já vždycky uhýbám, protože m? to taky štve, když p?edemnou n?kdo jede, ale tam 100% nikdo nebyl. Jenom pot?ebovali místo nebo co. Hnus, hrál jsem/hraju víc online her, potkávám r?zné lidi, ale od admina serveru, který drží pov?st LFS, sem nic takovyho ne?ekal. Jinak uplna lama sem nebyl, PB na AS3 mám 1:42:700.
Takže LFS negativní. já si koupil S2 kv?li inteligentnímu závod?ní, ale s tímhle sem mohl z?stat u dema.
PzKpfw VI Tiger is offline   Reply With Quote